Обама: Бих спасил Путин, ако се дави

Обама: Бих спасил Путин, ако се дави
Макар че са участници в най-острия конфликт между Изтока и Запада след Студената война, Барак Обама би спасил Владимир Путин от удавяне.
<p>Обама даде своя отговор на въпрос, зададен на Путин по време на телевизионна изява на живо по-рано този месец &ndash; дали американският му опонент би му се притекъл на помощ? Путин отговори, като каза, че макар да няма специални лични отношения с Обама, смята, че американският лидер е &quot;благороден и смел човек&quot;. &quot;И, разбира се, би го направил&quot;.</p> <p>В рядка проява на чувството си за хумор в момент, когато украинската криза се задълбочава, Обама потвърди в отговор на въпрос на американски журналист, че би подал спасително въже на руския лидер. &quot;Разбира се, бих спасил г-н Путин, ако се дави. Бих спасил всеки, който се дави. Бях много добър плувец, израснал съм в Хавай&quot;, заяви Обама и допълни с унила усмивка: &quot;Но напоследък не съм практикувал&quot;.</p> <p>Южнокорейците вероятно са били озадачени от въпроса предвид националния траур заради загиналите при потъването на ферибот ученици преди по-малко от две седмица. На пресконференция с южнокорейския президент Пак Гън-Хе Обама даде и личната си оценка на характера на Путин. &quot;Г-н Путин не е глупав човек&quot;, заяви американският президент и допълни, че руският лидер е признал, че западните санкции, наложени на Русия заради анексирането на Крим, са оказали влияние върху руската икономика.&nbsp;</p>

Коментари

  • .

    27 Апр 2014 5:58ч.

    Звучи като включване малко на „заден ход”, което е добра новина за световната общественост.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Обамо Бама и Влади Путала

    28 Апр 2014 20:43ч.

    главни герои в сериала \&quot;Кой пръв ще изяде банана\&quot;!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи