Барабанистът на “Скорпиънс” ще лежи в в затвор в Дубай заради обиди на исляма

Барабанистът на “Скорпиънс” ще лежи в в затвор в Дубай заради обиди на исляма
Барабанистът на “Скорпиънс” Джеймс Котак беше осъден на месец затвор в Дунай заради свалени панталони, съобщи сайтът “Гълфнюз”.
<p>Музикантът от германската рокгрупа е бил арестуван на 3 април.<br /> Той пътувал от Русия за Бахрейн, където трябвало да свири на пистата &quot;Сахир&quot; преди началото на кръг от &quot;Формула 1&quot;.</p> <p>Котак обаче бил пиян и си свалил панталоните на летището в Дубай, Обединените арабски емирства. Освен това показвал среден пръст на събралите се мюсюлмани. Музикантът псувал и опитващите се да го укротят полицаи.</p> <p>След излежаване на присъдата и глоба от 540 долара Котак ще бъде депортиран.</p> <p>Пред съда той признал, че е бил пиян, но отрича обидните жестове.</p> <p>Адвокатът на музиканта заяви, че Котак не си е свалял панталоните, а е искал да покаже татуировката на гърба си.</p> <p>Заради ареста &ldquo;Скорпиънс&rdquo; сменили Котак с Марк Крос за концерта в Бахрейн.&nbsp;</p>

Коментари

  • georgieff/vienna

    01 Май 2014 4:43ч.

    probably because had fucked the fucked Islam!? bravo Scorpions! fuck them and don*t forget the fucked Turk pigs!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи