„Аеросмит” тръгват на турне със Слаш това лято

„Аеросмит” тръгват на турне със Слаш това лято
Американските рокаджии от „Аеиросмит” ще поемат на път за турнето си Let Rock Rule и Джо Пери потвърди новината чрез видео в Ютюб. "Преди няколко дни написах в Туитър, че заминаваме на път това лято със Слаш и сега това е напълно официално, билетите ще бъдат пуснати в продажба много скоро", заяви Пери.
<p>&quot;Името на турнето е Let Rock Rule и ще чуете повече за това много скоро&quot;, каза още той. Датите и местата, включени в турнето, предстои да бъдат уточнени окончателно. Бандата, в която влизат още Стивън Тайлър, Том Хамилтън, Брад Уитфорд и Джоуи Крамър, пуснаха през 2012 г. първия си албум с оригинални песни в последните 11 години Music From Another Dimension. След това те започнаха турне, което продължи около година.</p> <p>Пери разкри неотдавна, че ще публикува своята автобиография през октомври, озаглавена &quot;Рок: животът ми във и извън &bdquo;Аеросмит&quot;.</p>

Коментари