Аеросмит: Няма смисъл да записваме повече албуми

Аеросмит: Няма смисъл да записваме повече албуми
Джоуи Крамър, барабанист на световноизвестната банда Аеросмит, заяви, че не вижда смисъл той и колегите му да издават повече албуми. Групата тази година ще пее в България.
<p>Според 63-годишния музикант, записите не им носят никакви пари и цялата работа по предстоящ проект ще бъде изцяло за тяхна сметка.</p> <p>&quot;Би било чудесно да издадем нов албум, но в това няма смисъл. Записите не се продават и не носят печалби. Няма звукозаписни компании, които да платят за проекта и се очаква ние сами да платим за него. Да не говорим, че в момента нямаме компания зад гърба си, работим самостоятелно&quot;, коментира Крамър в интервю за &quot;UltimateClassis&quot;.</p> <p>Барабанистът на известната банда призна, че последният им албум не е бил толкова успешен, колкото всички те са очаквали, и сега основно изкарват парите си от турнета по света.</p> <p>&quot;Няма почти никакъв смисъл да се инвестира в нов албум, имайки предвид успеха на предишния. Разочароващо е, защото си мисля, че това наистина беше добър албум&quot;, добавя Крамър.</p> <p>Той смята, че от значение е и състоянието на сегашната музикална индустрия. &quot;Музиката днес е за еднократна употреба, пускаш хит и след 5 минути се появява нов. Ние не сме нито Джъстин Бийбър, нито Ники Минаж, за да има смисъл от този тип работа&quot;, завършва барабанистът на смятаната за най-успешната американска банда.</p>

Коментари