Русия: Украйна е загубила 1350 военнослужещи, 29 танка и 23 БТР-а от началото на атаката в Курска област

Русия: Украйна е загубила 1350 военнослужещи, 29 танка и 23 БТР-а от началото на атаката в Курска област

Следвайте "Гласове" в Телеграм и Инстаграм 

Загубите на въоръжените сили на Украйна от началото на атаката в Курска област възлизат на 1350 военнослужещи, 29 танка и 23 бронетранспортьора. Това съобщиха от руското министерство на отбраната.

"Общо по време на боевете в Курското направление противникът е загубил до 1350 военнослужещи, 29 танка, 23 бронетранспортьора, 9 бойни машини на пехотата, 116 бойни бронирани машини, 20 автомобила, 3 самоходни огневи единици на зенитно-ракетната система "Бук М1", 3 пускови установки и радиолокационна станция AN/MPQ-65 на зенитно-ракетната система Patriot, пускова установка на реактивната система за залпов огън Grad и 10 полски артилерийски оръдия", се казва в изявлението.  

Военнослужещи от руските въоръжени сили (ВС) са идентифицирали бронираните машини на противника по време на разузнавателни дейности. След като анализираха получените разузнавателни данни, те взеха решение за точково огнево въздействие върху бронираните машини на ВСУ.

"В резултат на прецизните удари, нанесени от разчетите на барутните боеприпаси "Лансет", бяха поразени три единици бронирани машини на ВСУ", се казва в изявление на военното министерство.

През нощта руските военни са осуетили опитите на мобилни групи на ВСУ на бронирани машини да проникнат дълбоко в Курска област, съобщи още руското министерство на отбраната.

"През денонощието с активни действия на подразделенията на войсковата група "Север" и настъпилите резерви, удари на армейската авиация и безпилотните летателни апарати, както и с артилерийски обстрел в районите на населените места Толпино, Журавли и Обща Колодез бяха осуетени опитите на вражески мобилни групи на бронетехника да пробият дълбоко в руска територия", заявиха от министерството.

Само за 24 часа са унищожени четири бронетранспортьора, включително три БТР-а "Страйкър" американско производство, седем бойни бронирани машини и два автомобила", съобщи руското министерство на отбраната.

Министерството на отбраната на Русия показа видео от обективния контрол на поразяването на танк Т-80 на ВСУ от заградителен боеприпас "Лансет" в граничния район на Курска област

Източници: Риа Новости, ТАСС, "Известия"

 

 

Коментари

  • да го постна и под тази тема

    11 Авг 2024 14:52ч.

    Междувременно, нахлуването на НАТО в Курска област, колкото и невероятно да изглежда, рязко вдигна темпа на настъплението на руската армия по други фронтове, което и веднага си пролича от сводките. Ню Йорк е вече в пълно тактическо обкръжение, раздвижи се в дълбочина фронтът край купянско-лиманското направление, обръчът край Часов яр се затяга, по Краматорск се нанасят високоточни удари по складове с боеприпаси и АВ. Допреди два-три дена всичко се беше запекло, но някак си мелницата тръгна. Сега е много важно руското командване, без да бърза с прекомерна концентрация на войски в клин, така да организира действията срещу интервентите, че да си подсигури възможности за флангови обходни маньоври и попадането на противника в чували.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Зелените чорапи

    11 Авг 2024 15:00ч.

    Копейка, сопри се малко, бе. 900 дни минаха, Че и боеве в Курск област се водят. как не ви увряха чугуните

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • припомням

    11 Авг 2024 15:11ч.

    Сутрин бетаблокера и за простата. На обед за кръвното и за диабета. Вечер статинчето и оксазепамите... Но през целия ден ЛЕ - КСО - ТА - НИ - ТЕ !!! Пак си забравил обедните два лексотана и гледай какво стана в 14:52ч. ???

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • до двугънковото зелените чорапи

    11 Авг 2024 15:39ч.

    Туй току-що го боднах от аналитичен материаал, който в момента чета, за тебе се отнася: "Давно пора понять, что хохлы за 30 лет деградировали до уровня сельских дикарей. И вся их аналитика на уровне древней сельской магии".

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Психиатър

    11 Авг 2024 15:54ч.

    Копейката със зелените чорапи да се приготви за следобедната доза хапченца!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бай Тръмп

    11 Авг 2024 17:34ч.

    Има и един друг момент. Много скоро беше подписан един договор в Пхенян. Дали тази провокация ще доведе до изпълнението му? Явно скоро ще узнаем и тогава ще можем да правим изводи.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • @да го постна и под тази тема

    11 Авг 2024 18:58ч.

    Не виждам нищо невероятно, това се знаеше от самото начало. Да изтеглиш най-боеспособните си войски от тежкоукрепени райони, където биха могли дълго време да оказват съпротива и ако отстъпват, да е крайно бавно, и да ги използваш на място, където нищо не могат да постигнат, освен да вдигнат аларма, си е тежка форма на олигофрения. Вероятно това е и една от причините някой недотам талантлив руски командващ да не вземе необходимите предпазни мерки, въпреки че руснаците много добре са знаели за движението на украинските войски. Всичко това много прилича на Арденската офанзива на Нацистка Германия от декември '44. Единственото, което постига въпросната офанзива, е, че ускоряват разгрома на немците. И тук най-вероятно ефектът ще е същият.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Утре другари е

    11 Авг 2024 21:33ч.

    900 ден от началото на 3 дневната война. Митрофанова да ви събере да празнувате.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Предател

    11 Авг 2024 21:51ч.

    Украйна не е изтеглила никого от „тежкоукрепени райони, където биха могли дълго време да оказват съпротива и ако отстъпват, да е крайно бавно“. По-интересен е въпросът, защо стратегията на Путин от 2,5 години е да праща армията си само срещу такива тежкоукрепени райони, а не там, където могат „нещо да постигнат“, както Вие се изразявате.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бай Иван

    11 Авг 2024 22:35ч.

    За всичко да обвиняваме Путин е крайно несправедливо. Явно и в руския генерален щаб е пълно с "калинки"! Паркетни генерали, които освен да организират и участват в паради друго не могат! Лошото е, че голяма част от тях са и крадци, които според мен са си директно за разстрел! Да крадеш като пряко ощетяваш сигурността на страната си е изключително крупно предателство и работа в полза на най-злите врагове на Русия! А що се отнася до операцията на НАТОвската ураинска армия, не може да им се отрече находивостта и работа в подкрепа на информационната война срещу Русия! Лошото е, че загиват много руснаци от едната и от другата страна на фронта! Наглосаксите за пореден път се доказаха, като изключително коварни! Те основно дават оръжия и пари, а глупавите украински руснаци, отиват с ентусиазъм на заколение!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • защо ?

    12 Авг 2024 7:34ч.

    За да умират повече хора. Зеле-Пут е екип за изтребване на рускоговорящи.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 14:53ч.

    Бре! МО на РФ съобщи за група от 300 хохли. Кога станаха 1350, че е и мъртви??

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Sin

    11 Авг 2024 15:48ч.

    Бабо Пуси, вижда се, че е майка ти е ползвала противозачатъчни, а ТИ си се родил с Даун, или просто си плод на пиянска полюция !!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Дачка, ако изтриеш рубладжийската измет ще си

    11 Авг 2024 15:53ч.

    Помисля, че ти ги пишеш тия простотии.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 15:56ч.

    Аз съм и с Даун и съм плод на пиянска полюция също като центаджийската измет дето се е изтропал под тебе СИНко

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 17:01ч.

    А ни си дете седмаче недоразвито. Искаш ли да се върнеш за още два месеца в на майкатипутката, за да се доразвиеш?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Observer

    11 Авг 2024 14:58ч.

    Доскоро проруската пропаганда в Гласове беше, че Украйна ще капитулира. Не само, че войната продължава, но дори е пренесена на руска територия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 15:57ч.

    Не се тревожи чадо - пак ще се върне на хохълска територия

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Окраината ще капитулира, задник,

    11 Авг 2024 15:59ч.

    най-късно догодина на пролет. Запиши си го в календара и ако смееш, ще се появиш след това тука. Ще става дума за пълна капитулация. Интересно ще ми бъде, дали ще повръщате, където и да било в нет пространството

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • 404

    11 Авг 2024 18:22ч.

    А да ти напомня ли американо-укропската пропаганда, която твърдеше, че Руската армия ще бъде разбита, Русия ще фалира и ще бъде напълно изолирана икономически, икономиката и ще бъде унищожена,, Путин ще бъде обесен от гладуващите руснаци, и накрая Русия ще бъде разпарчетосана? КОЕ ОТ ТИЯ НЕЩА ДНЕС ИМА ДОРИ И НАЙ-МАЛКА ВЕРОЯТНОСТ ДА СЕ СБЪДНЕ?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Всичко до тук

    11 Авг 2024 15:04ч.

    Показва че, украинците да се подготвяли за тази вина, те са я предизвикали. И не сами, били са обучавани и финансирани, да бъдат противник на Русия. Затова са им измислили и сериал, който да им манипулира умовете, да притъпи способността им за разсъждение. И един актьор, който да ги води за носа, докато намали местното, коренно население с война. Вижте го как изглежда, този човек е 100 % маша на американците трилионери. Украинците вече не са народ, след като нямат достатъчно сили да го изгонят от държавата си, или поне да го сменят с украинец по произход. Жалки хора, но като им знам жените, не се учудвам. Жените показват ценностната система в едно общество.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Наблюдател13

    11 Авг 2024 15:06ч.

    Мчи тя винаги си е била на руска територия. Вече след Лисабон са международни води.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ЗИП

    11 Авг 2024 15:09ч.

    Горките хохолски танкистчета на второто видео. Дори молекули няма да останат. Танковете са почти анахронизъм вече.Вкарваш им един Ланцет и целия им боекоплект се взривява имплозивно..... :))

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Позорът

    11 Авг 2024 15:12ч.

    на Русия е безкраен. На третата година от войната украинците влязоха на руска територия, а към вътрешността на страната тръгва бежанска вълна от стотици хиляди руснаци.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ...украинците влязоха на руска територия...

    11 Авг 2024 15:25ч.

    Не са помислили обаче за излизането!?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Засега не мислят

    11 Авг 2024 15:33ч.

    да излизат, защото се укрепиха и успешно напредват към Курск. Това прави позора на Русия още по-болезнен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Курска народна република

    11 Авг 2024 15:57ч.

    Ще има, другари.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 16:01ч.

    Нещо сте назад с опорките,другари - ще има масова хохълска моГилизация,а напредване има само в празната кратуна на тоя от 15:12

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Говедо, никъде не напредват

    11 Авг 2024 16:02ч.

    Върви зачистка и то много жестока. Не е лесно да си дебил, но твоята зачистка ще е по хуманна. Ще свикнеш да работиш по много

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Образован

    11 Авг 2024 15:13ч.

    Има индикация, че световните елити подготвят Дерипаска на мястото на Путин. Ето защо е това нападение на руска земя. Има договор на Дерипаска, Зеленски, елитите и Китай за шунтиране на Путин. В заговора участват и хора на Кадиров. Ето защо Ахмат не участваха в битка за Курск област. Китай са продали 300 кучета роботи за поставяне на мини по пътищата на областта. Навсякъде предателство и договори. Забележете, че даже и Песков излезе в отпуск и мълчи. Русийо, любимая моя какво ли те чака?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ЗИП

    11 Авг 2024 15:15ч.

    Има сериозни индикации, че си кретен... :))

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • радио ЕЖК индуцира

    11 Авг 2024 15:22ч.

    Нали знаеш, че такива заговорчета най-банално се провалят. Който копае гроб другиму, сам пада в него.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Какви индикации,

    11 Авг 2024 15:28ч.

    То се вижда с просто око от пет километъра.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Калашников

    11 Авг 2024 15:28ч.

    За Ахмат отдавна се знае, че са боклуци.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Образований,

    11 Авг 2024 15:35ч.

    Тези "индикации" ги четем от 2014. Хай сменете плочата, че досадихте и на папагалите.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Чакат я 5 Русии

    11 Авг 2024 15:55ч.

    Сибирската - за Китай.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 16:03ч.

    А хохълската за никого щото отдавна ще е изчезнала от картите хихи

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пък и образован се написал

    11 Авг 2024 16:04ч.

    Извади крайниците от контакта!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ВСУ нахлуха с хиляди военни на руска територия

    11 Авг 2024 15:15ч.

    Руските сили унищожиха 1350 ! Кои са тези 350 унищожени - бараны, коровы или приятелски огън ? Защо все още 400 кв.км. руска земя е в украински ръце, след като всички украински военни са унищожени ?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • не хиляди

    11 Авг 2024 15:17ч.

    а хиляда

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • крахът на поредната ПР акция на западните сили

    11 Авг 2024 15:20ч.

    Първи признаци на оперативна криза за атакуващата страна, нахлула в Курска област - https://cont.ws/@alex-haldey/2864909 // Постъпват руски съобщения за използване от противника на снаряди с БОВ - хлор и производни.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • hollow of the beast/cabal

    11 Авг 2024 15:34ч.

    Форматът КТО не е случаен. Врагът ще бъде третиран поголовно като терористи и няма да бъдат спестявани никакви конвенционални и не толкова конвенционални средства за неговото унищожаване. В плен по предварителна спогодба чуждестранни интервенти няма да бъдат вземани.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Предател

    11 Авг 2024 21:44ч.

    Вярно е, че не е случаен. Путин го избра, защото много се страхува да обяви война на Украйна и „партньорите“ си. Иска му се да се договори с тях и всичко отново да тръгне по мед и масло.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • хаирсъзин

    11 Авг 2024 15:24ч.

    Украйна може да е загубила, но веднага след като се кротнат в Курск, Русия ще загуби н-к щаба си ... Тоя пън и цялата му щабна номенклатура ...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Чочо

    11 Авг 2024 15:33ч.

    Надлъгването във войната между НАТО и Русия е като във всяка война. Истината може би е по средата. В едно обаче съм уверен. Има строга секретност къде са разположени войските и на 2-те сили. Затова тоновете видеа и писания по въпроса носят елемент на художествена измислица. Поживем, увидим ! Край ще има и той ще е плачевен за терористите от НАТО, навлезли в Русия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Наблюдател13

    11 Авг 2024 15:56ч.

    В цялата тази уйдурма не е ясно само как ще се довлечем до президентските избори в САЩ без да гръмнат планетата. Ся, кухчовци всякакви но на някои им говорят звездите, други са в директна връзка с мозъка на Путин. По това колко тона пшеница ще изнесе Русия тази есен ще стане ясно дали ще има голяма война а какво говорят звездите или лишчетата е от без значение.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Политкомисар

    11 Авг 2024 16:25ч.

    Единственото хубаво на тази украинска авантюра е, че ускорява още малко края на тази братоубийствена война. След като ги избият, а то вече почти се е случило събраните руски резерви ще нахлуят в Сумска област, за да създадат санитарен коридор. С това фронтът на ВСУ ще се удължи и изтънее още повече и загубите им ще станат катастрофални. Ако руската военна администрация най-сетне уври да послуша идващите от фронта идеи за справяне с дроновете, то руското настъпление ще се ускори в пъти.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    11 Авг 2024 16:58ч.

    Някой да ми обясни къде се намира червената линия? 😍🥰🤪😅

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Червената линия

    11 Авг 2024 20:58ч.

    е онази черта, която всички гейове най-много харесват у теб, т. е. чертата, разделяща задника ти на две. Излишно е да обяснявам, защо е зачервена.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Граматически социал-демократ

    11 Авг 2024 17:04ч.

    “Ланцет” е БАРАЖИРАЩ боеприпас или дрон-камикадзе.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 17:16ч.

    По ВСВ се смята че подразделение загубило 20% от личният състав престава да е боеспособно. При Виетнамската война нормативът бе снижен до 10%.Войните в Залива доведоха допустимите загуби до 2. Да се придържаме към ВСВ. Приемаме че украинците са пратили некви надъхани бандеровци, нещо средно между спартанците на Леонид и шахиди на ИДИЛ. Значи настъпващата групировка е поне 8-10 хиляди. За бързият и разгром(при тая супер мотивация) Герасимов не 3:1, а поне 10: 1 е пратил.Към стотина хиляди войска. От де бе? Някой ама яко надписва.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 17:55ч.

    При отчетените загуби дори Ахмат вече трябва да са на старата граница и да вдигат знамето на заставата. А те са в дълбокият тил. При три бригади и фронт десетина километра горе-долу украинците могат да напреднат 30-50 км и да се окопаят(хеле пък че има празни , платени, но недовършени отбранителни линии) да почнат да създават ротни, батальонни, бригадни снабдителни пунктове, да минират, да правят завали ....да се вкопчат в терена. Просто няма хора за развиване на пробива. Междувременно Герасимов ще свали части от степите и ще ги прати в блатата и горите....днес по другите направления Русия нещо не отчита феноменални успехи, кат придвижване със седемстотин метра на фронта.Украйна е фалирала, корумпирана и без резерви. Но след като ометоха Зоните(а колко боеспособен и мотивиран е зека е друга тема), изтощиха демографски Бурятия, чеченците са за плячка и нямат намерение да умират за Путин, остава мобилизация. Във Великорусия. А Путин не смее. При цялата популярност на войната чмобиките задръстиха КПП-тата на Грузия и Казахстан при последният опит да връчат повиквателни на москвичи и питерци.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • 404

    11 Авг 2024 18:27ч.

    Къде ще се окопаят, бе това да не ти е първата световна? Руснаците като ги зашибат с тритонни самолетни Бомби, и с ТОС 3 Дракон, какво ще им помогне окопаването? В скапаната си държава укрите осем години строиха крепости и руснаците ги смляха, сега мислиш, че на голо поле ще се окопаят ефективно? Досега 40-милионна украйна с Бурятия ли воюва? Ти знаеш ли, че бурятите са 400 000 народец? Баааси терминаторите били тия сибиряци с дръпнати очички.... разбира украйна и НАТО... прави си сметка като дойдат баш руснаците...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 18:32ч.

    Това да не ти е Бахмут. Прегледай Гугъл мапс. И триста тона да е прави "пльок"

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 20:32ч.

    Ми нещо няма московчани и питерци на фронта. Огрибат глубинката .Урал, Сибир, Поволжието. То кат погледнеш и кадрите от Афганистан-преобладаеат монголоиди. Кьорав славянин няма на кадрите.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 17:58ч.

    Рейда в Курск е значително по-смислена от касапницата в Бахмут и Авдеевка.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Мнно смислена, безспорно

    11 Авг 2024 18:32ч.

    Над илядо идеологически зомбирани говеда на минус-Без съмнение блилянтна "операция"

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 18:34ч.

    Днес руснаците къде напредват?в Запорожие, Харков или взеха Одеса? Три бригади изодзадзе и цялата офанзива спихна.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Мужик

    11 Авг 2024 19:01ч.

    Напредват в ютюб и в поглед инфо и оттам в чугунените им глави.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 18:04ч.

    https://www.youtube.com/watch?v=BZdO086MiK8

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Аз у тубата обикновено си гледам, каквото искам.

    11 Авг 2024 18:35ч.

    Но за стигна до него, са нужни повече от 10 търсения, например. Изобщо дори и не се опитвай да ми даваш акъл на тази тема - наясно съм, че си инет инвалид

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 18:41ч.

    От раз.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    11 Авг 2024 18:43ч.

    Firefox nightli с добавки и VPN. Без реклами. Кат за инвалид.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Френските измислени миризливци

    11 Авг 2024 22:29ч.

    Отново стават за смях. Докато руснаците ги отстрелват за курбан (незнайно какво дирят на руска територия), техния Мосю Президент Макарон е на яхта с 5-6-7 мъже които му разпорват отверстията. Но те са горди гали видиш ли.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пък

    11 Авг 2024 23:12ч.

    Др. Путин и др. Ким в бункерите

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Гравицапа

    11 Авг 2024 22:37ч.

    Пълният текст за загубите на укрите, потомци на шумерите и родоначалници на римляните, след 4 дни щуране из Курска област, е: "Противникът е изгубил до 1350 военослужещи, 29 танка, 23 бронетранспортьори, девет бойни машини на пехотата , 116 бронирани бойни машини, 20 автомобили, 3 самоходни установки на зенитно-ракетния комплекс (ЗРК) "Бук М1", три пускови установки и РЛС AN/MPQ-65 на ЗРК "Пейтриът", ракетна система за залпов огър "Град" и 10 полеви оръдия. ............................................................................................................................................................ "Противник потерял до 1350 военнослужащих, 29 танков, 23 бронетранспортера, девять боевых машин пехоты, 116 боевых бронированных машин, 20 автомобилей, три самоходные огневые установки ЗРК «Бук М1», три ПУ и РЛС AN/МPQ-65 ЗРК «Patriot», ПУ РСЗО «Град» и 10 орудий полевой артиллерии. https://t.me/mod_russia/42018

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Castorp, Zauberberg

    11 Авг 2024 23:59ч.

    Войната , ако не е световна, е като ръкопляскане с две ръце. Оказва се, че в споменатата война само едната страна губи, а другата се спотайва…или я спотайват.Май Путин не е загубил нито един солдат и нито един панцер. Ако нещо не е споменато в ГЛАСОВЕ, значи няма такова животно. Точно както всичко, което идва от страните на победилия капитализъм, е лошо. Ако не се вижда макроскопски, то има лупа и микроскоп. По време на Олимпиадата през 1980 в Москва, кремълската геронтоктация/ гериатрия, беше командировала всички жрици на любовта в провинцията. Сега не чувам в Путинистан да има джендъри- те май са на кур орт в Сибир. На това му се вика баланс и обективна джурналистика. Аплауз.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Париж направи добро закриване на ОИ

    12 Авг 2024 7:46ч.

    Нямаше гафове, нямаше изгъзици. "Феникс" на Стад де Франс, Ред Хот ЧП и Снуп и др.Дре - директно от ЛА...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи