Вашата оставка ли да искаме тогава, господа ранобудни протестиращи?
То бива стъкмистика, бива, ама чак пък толкова... Оставка за автора! :)
Всички m,eortkr мои постинги в Гласове са затворени. С това си откритие спирам участие в сайта. Збогом. ДС победи.
"БСП и ДПС ще си партнират отново - по това няма спор. Двете партии ще имат общо 30.4 %. Ако послушаме съвета на проф. М. Константинов от десницата - трябва да умножим тези проценти по 1.5. А получените в резултат на това действие депутатски мандати отново да умножим по 1.5." Нека послушаме авторът на тези думи и умножим 30.4 по 1,5. Получаваме 45,6. Какво е това? Проценти? Брой мандати? Според написаното по-горе било депутатски мандати. Трябвало да ги умножим още веднъж по 1,5. Добре. Получаваме 68,4. И какво е това? Очевидно на авторът му липсва каквато и да е способност за количествено мислене, а боравенето с проценти е нещо непостижимо за него. Зная какво е казал професор Константинов, но нямам желание да открехвам по този въпрос Алекс Алекс. Втръсна ми да бъда пастир на овце като него. Но когато умственият ти багаж е оскъден е по добре да си мълчиш, отколкото да досаждаш на останалите с твоите простотии.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД