Тановгейт се развива като оксиморон
Koe e по-важното? Да си в небрано лозе или да се чувстваш като в небрано лозе?
Монтирания разговор с премиера, създаден от десетки кръпки, представен и разпространяван от медиите като оригинално "срс", но в действителност пълен фалшификат: http://vbox7.com/play:57c00eb4 Голямата защита на монтажите според монтьорите "биип": http://vbox7.com/play:39ac3031
А къде е главният прокурор Борис Велчев. С бездействието си той върши престъпление. "Наказателен кодекс Чл. 288. (Изм. - ДВ, бр. 50 от 1995 г.) Орган на властта, който пропусне да изпълни своевременно длъжностите, които му налага службата относно наказателно преследване, или по друг начин осуети такова преследване с цел да избави другиго от наказание, което му се следва по закон, се наказва с ..."
Ние се ядосваме на нещо, което е абсолютно естествено да се случва. Всичко, което правят тези хора е напълно логично. Така действа всяка мафия, всяка групировка. Всичко, което прави тази мафия е повече от логично. Те така си действат. Ние се чудим и вълнуваме, понеже очакваме те да действат по друг начин. Но не е ясно защо очакваме това. Питам се: Защо очакваме друго поведение от тази мафия. Та те така са си свикнали. Аз даже надникнах малко зад тяхната завеса. Те наистина са зад завеса. Съвсем тесен кръг са. Коментират си, умуват си, обсъждат си... Но само в най-тесен кръг свои хора. Само ако се появи нужда някъде да се свърши някаква квалифицирана работа, понеже не могат да я свършат, започват да се питат един друг за предложения някой свой човек да я свърши, и понеже в повечето случаи несе намира компетентен между тях, дават благословията си за някой външен. Но той не достига никога до възможността да обсъжда заедно с тях нещата. Те просто му нареждат какво да прави. Истинска неподправена мафия. И най-интересно ми стана, когато чух да коментират, че не са очаквали да могат да стигнат до властта. Смееха се, чудеха се, вземаха на подбив избирателите... Но забелязах и че на тях изобщо не им пука. Говорят, че колкото изкарат - все е файда. И утре да ги свалят - нищо... Пак ще са си същите. Имат си достатъчно пари и влияние. Само дето сега им е по-лесно да се справят с конкурентите. Та така, приятели... Наглост, безочие, цинизъм... А нашият яд е просто признак за нашето безсилие да направим каквото и да било.
Така е! Аз също съм отвратен от позицията на СК. Колкото и да ми е неприятно, единствената нормална партия в БГ се оказа БСП.
Проблемът не е в опозицията, а в услужливите и скъпо платени медии, които прикриват всичко неудобна за н.в. Б.Б, и липсата на гражданско общество, така че дерзайте...
СДС е позабравил какво е да си опозиция. Още повече пък опозиция, от която нещо да зависи. Там няма нито едно лице, което да го свържем с хората (тия по площадите). Наместо това стои лъскавия Мартинчо и говори непонятни (май и за самия него) неща. ДСБ пък има Костов. И с това приключва визитката им. Той ще си има някакъм процент или два верни поддръжници, но те не могат да напълнят и площада пред НС. -- Та какво да прави тази опозиция? Разбират, че ББ и шайката около него е сгазила лука - май усещат, че и евентуалните им поддръжници така мислят. Но нямат пък дупето да скокнат. -- Емблемата на СДС беше лъвче. То сега е коте. Овлажнено коте за желаещи.
Татяна, нека да ти кажа защо "опозицията"-твоя мила родна, има деформирана обществена база и цел и физиономия. Тя зашитава силови, мафиотски, корпорати интереси, инспирирани от геостратегически цели. Нормалната опозиция в демократично общество е породена от отклонението на провежданата политика на правителството от положителните цели. Оттук тръгват тези недоразумения на политическата арена, където няма сблъсък и единодействие на идеи, а има в настоящия момент настъпени мафиотски интереси. Мисля, че тези мои думи ще ти помогнат да се ориентираш в своите търсения на яснота в обществения живот и ще бъдат силен стимул да потърсим истински необходимите посоки на политически корективи!
кратко и добре казано(до това...безсилие:това,това не е мафия,хората на мафията са що годе умни:това,това са обикновени цървули,които се кефят на етикета мафия)правилно.прокурорът правилно задава ?,къде е в случая неговият колега:тук е центъра на театралното действие(преди да бъдат осъдени престъпниците като бб,цц и пасмина,се налага да бъде обесен гл. прокурор)с прокурора трябва да се започне:...
Ние просто се страхуваме от управляващите и от цялата тая пасмина в парламента, в президентството, и тези, които ги поставиха там с парите си. Ние се страхуваме от тях. А не трябва. Не са толкова силни. Трябва да преодолеем този наш страх и да започнем да излизаме на улицата. Отначало може да сме малко, но съм сигурен, че ще започнем да се увеличаваме. Всеки ден. Всеки ден!!!Всеки ден, в който не им се противопоставяме, ние плюем върху себе си. Плюем върху бъдещето на нашите деца. Тези хора са престъпници. Нямат морал. Не са там за да управляват, а само да крадат! А ние очакваме от тях управление. Това е грешка. И тази грешка ще ни струва все по-скъпо от ден на ден. Нека започнем да излезаме редовно, всеки ден. Без страх. Нека те започнат да се страхуват. Те има за какво да се страхуват. Ние вече нямаме за какво да се плашим. Тези същества ни смазаха отвсякъде. Те заслужават само едно - як сатър. И никаква милост! Сигурен съм, че сме по-силни от тях. Но още не сме осъзнали нашата сила. Тя е в морала. Това ще ни обедини. От това се плашат тези животни, които са в каменните сгради на Дондуков. Да ги извадим от там и да ги разстреляме! Това е!
Овчедушието на народа е общо понятие. Повярвайте има и хора които мислят. - Предлагам ви да си свалите един експертен поглед на "СРС разговора" с Танов - Борисов. Направете си експеримента и вие, ако сте любопитни! http://www.mediafire.com/?ivyx69dsyy9u5vx - в архива има интересно мнение и категорични факти.
Фрий Софтуер за Криптиране / шифриране, кодиране / на SMS http://baibradyr.data.bg/files
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД