Политическият ноември: Резултатът "на полувремето" е в полза на правителството.
Като ги правят тези подробни анализи-чак ме досмешава....В момента ,както и през целия преход,на политическата сцена НЯМА нито един играч,който да НЕ Е ПРЯКА КРЕАТУРА на задкулисните кукловоди!!(в реформаторския блок може и да има някои хора ,които не са подставени лица,но те не са на предната линия)......Ще трябва да чакаме да се появи нещо автентично!,....макар че засега всяка подобна тенденция успешно се овладява от Другарите зад сцената!........такива са реалностите
\"Внушителният митинг на ГЕРБ в Пловдив показа нагледно, че партията запазва жизнените си сили и е основна алтернатива на настоящето управление\". Аме за по 30лв на калпак или заплахата от уволнение и аз ще събера \"внушително\" количество хора! Всички изброени са компроментирани. Всички те палко или много, по-скопо много, участваха в разпада ни като нация. Сега се караме кой по-малко вреди. Всички са вредни. Да кабинета трябва да падне, но с него да се махнат от политическата сцена и хора като Борисов, Цветанов,Кунева и други.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД