Полетът на Андрешко
Яворе,как ти ражда главата такива простотии и глупости да напишеш ?
Много точно написано. За съжаление от коментара на Гошо личи типичният избирател на Герб - прост, необразован и глупав, който на 2 ракии вика "евала, бат Бойко" и не усеша как тоя същия бат му го навира дълбоооко отзад.
Ето това е глупост: "Сякаш не той( ПС: Първанов ), а някой друг договори с Костов преди 13 г. недосегаемостта на червените барони, както им казваха тогава, които по-късно се превърнаха в олигарси. Дачков, разбира се, много добре го знае. Поне 4 години след този "акт" на Първанов и Костов, той беше на съвсем други позиции. Само това е достатъчно, за да покаже, че не си вярва сам. Но когато си собственост на подземен, а и надземен вече, бос, какви ли не тъпотии ти се налага да дращиш. Иначе другите констатации са съвсем вярни. Цирк с хеликоптери, който май само ще узакони в крайна сметка краденото и досега скривано повече или по-малко от обществеността. И за мутрата Борисов е прв, разбира се, макар че неговата мутра-шеф е доста по-брутална. Весникар ли ? Да, мутрагенски при това.
Съвсем точно! "имитация на Народното събрание в Панчерево и Бояна" :) Това е чалгата в архитектурата определено.
Събарят 45 незаконни имота, изградени край язовир Ивайловград, съобщи строителният министър Росен Плевнелиев след заседанието на правителството. Стартираме процедура по издаването на заповеди за премахването на незаконните палати, съгласно закона за устройство на територията, допълни министърът. Плевнелиев гарантира, че каквито и актове за търпимост да имат тези имоти, колкото и да обжалват събарянето им техните собственици, правителството е категорично решено да защитава законността. Държавата има воля да се справи с хора, които се разхождат с куфарчетата и си мислят, че могат да си купуват институции, хора, които могат да бъдат толкова арогантни, че да строят върху държавна земя частни къщи, цитира Плевнелиев думите на премиера Борисов по време на заседанието на МС. Ей,малоумници,четете и вервайте на малоумника Явор !
гошо, вие сте ужасно наивен или инфантилен, а може би и двете...
Големите мафиоти все покрай Ивайловград ли са строили бе, бунак? Що Плевнелиев и Борисов не почнат от Бояна, Драгалевци и Панчарево?
ама вие наистина ли не разбирате, че проповядването на костовашкия болшевизъм е отдавна кауза пердута. направо сте смешни. всъщност давайте, вие сте като махленския луд, без когото не може. много добър материал. разбира се, че всичко това е театър, който цели да отклони вниманието от непрекъснатото бъркане в отънелите ни джобове от страна на държавата. каква перверзия-да ограбваш систематично и планирано народа си-да го докараш до просешка тояга и оскотяване, на последно място в европа и в същото време тези луксове, милионери, милиардери, яхти, майбаси, самолети. всички досега управлявали ни са в кюпа да шия, всички политици, лидери, лидерчета, парламентаристи и вся остальная...
Чуйте как Дачков яростно защитава Костов. http://www.vbox7.com/play:17fff5d2
И тогава Дачков беше един от малкото гласове, кото го защитаваха. Прави му чест. Съвсем нормално е, когато Костов започна да губи избори без да поема отговорност, да се съюзява със СДС, които наричаше труп и да носи цветя на Борисов в Банкя, а днес да крепи това кошмарно управление, Дачков да промени отношението си. Той да не е болшевик като тъмносините комунисти...
NE ISKAM DA SAM NA MIASTOTO NA HAMELEONA YAVOR DACHKOV!NE MU OSTAVA MNOGO OSHTE DA ZHIVEE I NE SAMO NA NEGO!AMIN
ОКТОПОДА СЪБРА АНТУРАЖА СИ Яне и Дачков на килимчето при Трактора РЗС пробутва Алексей Петров в политиката Зам. главният редактор на в. „Галерия” Явор Дачков първи посети Алексей Петров. БГНЕСАлексей Петров лично отвори вратата, за да посрещне лидера на РЗС Яне Янев. Шефът на „Ред, законност и справедливост” Яне Янев на излизане от дома на Трактора.Първи на килимчето при скандално освободения Алексей Петров кацнаха вчера лидерът на РЗС Яне Янев и журналистът Явор Дачков. Един през друг двамата се появиха на частната улица „Арарат” 12, за да целунат ръката на техния благодетел Трактора. В 13,25 ч. пред шикозната кооперация цъфна зам.-главният редактор на в. „Галерия” Явор Дачков. Запъхтян и със зачервени бузи глашатаят на Октопода слезе от такси и се засили към патрулката, която вардеше на пост пред кооперацията. Аз съм за Алексей Петров, ще му правя интервю обясни той на ченгетата. След като го записаха чинно, го пуснаха да влезе. След близо два часа на вратата на патрона си цъфна и шефът на „Ред, законност и справедливост” Яне Янев, следван плътно от заместника си Атанас Семов. Лично Алексей Петров излезе на портата, за да посрещне Яне Янев. Издокаран в син анцуг, Трактора припкайки отвори вратата без по нищо да му личи, че има болки в ставите, две дискови хернии и хронично възпалени сливици, както твърдят адвокатите му. Насъбралите се репортери се питаха как така му е минал толкова бързо кракът, с който куцаше по време на съдебното заседание на Апелативния съд във вторник, след което го пуснаха под домашен арест. Октоподът на свой ред помаха с ръка, призна, че е добре и обеща следващата седмица да проговори. В качеството на говорител Яне Янев заяви пред репортери: „Ще говорим за Цветан Цветанов и високия му рейтинг”, обясни той и се вмъкна в мезонета. В 16,10 ч на ул. „Арарат” паркира и Кристина Патрашкова, придружавана от брат му – Огнян Петров, който беше кандидат-депутат от листата на РЗС, и собственика на вестника Недялко Недялков. Главната редакторка на „Галерия” победоносно изгледа насъбралите се репортери и безмълвно влезе в блока. На килимчето при Алексей, за да целуват ръка, пристигнаха и личната му архиварка Дария Крачунова и адвокатката Ина Лулчева. Точно два часа престоя Янев при спонсора си. На излизане в типичния му стил изчака камерите да го наобиколят и започна да говори „Говорихме за влизането на Алексей Петров в политиката. Предложихме му да оглави Консултативния съвет по национална сигурност в РЗС”, разкри скандалният политик. С трепереща ръка той прочете продиктувано от Трактора съобщение до медиите. В него Октоподът обяснява, че държавата имала нужда от нов конституционен ред и позовавайки се на закона на физиката издекламира изтърканата фраза, че най-добрият ред идва след хаоса. След като ръси бисери колко е тежко и лошо в ареста, Янев ловко избягна въпроса в качеството си на какъв идва на крак при арестанта и каква е финансовата му свързаност с Алексей Петров.
Дачков писа много верни неща Но ако Дачков сега се окаже в ПРОЕКТА на Алексей Петров- това ще се окаже обикновена ЮлианПоповщина(или милен-радевщина)! Така аз наричам законспирирани копои-интелектуалци, които приказват хубаво и вярно , дори прекрасно, създавайки доверие към себе си, ДОКАТО ИМ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО, да ни набутат поредния "НОВ" комунистически проект! В политиката ясен пример за ЮлианПоповщина е самия Костов! Как толкова време омайва наивни НОСТАЛГИЦИ по "синята идея", докато дойде момента на АКТИВИРАНЕ и да ни набута ГЕРБ ! Гнуссс! Дано НЕ стане така и с Дачков! Да не забравяме че Алексей не върнал и никой не му е искал, да връща натрупаното имане , като държавен служител(на държавна заплата) под прикритие на МУТРА! Което е държавна собственост !
do Goso ,ne zapocvat ot boyana,dragalevci,pancerevo zabravil si BANKYA,zastoto tehnite progimnazii sa tam ,kak ste gi pokajat na horata ,te sa naycestni ne kradat samo vzemat.
Най големия грабеж на страната, започна при Иван Костов, а тогава Явор Дачков му правеше най хубавите свирки. Яворе не се напъвай глупако, защото всички знаят че си едно лайно и си дърво без корени. Ти и всички около теб, не можете да стъпите на Бойко на малкия палец. Бойко е Бог, Месия, Легенда, Надежда за всички нормални българи. Всичко останало е олигофрения, Дачкова неврастения, Янева педерастия и шибан некачествен материал, годен само за крематориум.
Бойко е Бог, Месия, Легенда, Надежда за всички НЕнормални българи.
Яворе, дамите казват че ти е малка пишката. Верно ли е?
Яворе, всеки ден посещаваш доцент Алексей Петров - за по 20 минути. Толкова ли трае една свирка?
Шом 99% от Българите са готови да крадът по същия начин,от къде хора в държавата, за да се ловят крадците. Сам казваш, че всички сме потенциални такива
Яворе, всеки ден посещаваш доцент Алексей Петров - за по 20 минути. Толкова ли трае една свирка?
Неприятното в целия текст е, че написаното е вярно. Не съм съгласен с процента /99/. Сто .... и нито стотна по-малко.Всички без изключение в България демонстративно игнорират законите. Та погледнете движението по пъгищата.
Вече селската псевдодокументалистика е задача и на НАП, не само на Миролюба...
От Пловдив АТАКА повежда битката за българския интерес Четвъртък, 21 Октомври 2010г. Автор: в. Атака * 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * * * * * Националистите ще започнат по-твърдо да отстояват исканията си за разваляне на договора с ЕРП-тата, свалянето на турските новини и регулация на лихвите Решението на ГЕРБ и ДПС да отхвърлят искането на АТАКА за референдум по повод членството на Турция в ЕС изкара вчера хиляди българи на протестен митинг под знамената на националистите в Пловдив. Към справедливия гняв на АТАКА се присъединиха сънародници от всички на страната -Бургас, София, Разград, Ямбол, Първомай, Созопол, Кърджали, Кюстендил, Чирпан, Самоков. Още от 13 ч. площадът започна да се изпълва с мъже и жени, веещи знамена на АТАКА и националния трибагреник. "Подкрепихме правителството на ГЕРБ заради батака, в който се намираше страната. Досега правихме компромиси, но вече не. Това може би ще попречи на реформите в страната, но няма как. Все по-често ще се чува бойният вик, който разтърсва България от 2005 година - АТАКА." Това заяви Волен Сидеров при откриването на митинга на площад "Централен", протекъл под мотото "Не на Турция в ЕС". Този патриотичен призив събра многохилядно множество в града под тепетата за борени часове, въпреки че беше работен ден. Когато водачът на АТАКА взе думата, на повече от километър се носеше ехото от призивите на атакистите. "Позаспала България напоследък не е чувала този вик. АТАКА! Някои определят това като агресивно поведение. Това ще е поведението на АТАКА от тук насетне към националните предатели", отсече националистът. Той припомни, че избирателят е дал възможността на ГЕРБ да управлява, а АТАКА се е доверила на амбициозния Борисов. "На прав път ли сме? Една година от управлението на ГЕРБ апаратът на ДПС и БСП не е пипнат! Докога ще се оправдават с кризата?!", попита Сидеров и се зарече: "АТАКА започва да казва какво иска: разваляне на сделките с ЕРП-тата, да започне истинско разследване на тези, които ограбиха България. АТАКА започва кампания за сваляне на новините на турски език. Те са подигравка за българите. Бойко Борисов не трябваше да прегръща Ердоган, който се гаври с България и не отваря дума за геноцида и обезщетенията. Посрещането на турският премиер като демократ ще струва властта на ГЕРБ. Турция не е добър съсед и приятел, а води пантюркистка политика, която не крие. Ако ГЕРБ не поиска парите от Турция за обезщетение на тракийските бежанци, АТАКА ще го направи със сигурност, когато е на власт", заяви националистът (цялата реч на лидера на АТАКА на стр. 12-13). Пристигането на Сидеров и депутатите на националистите взриви площада, който загърмя с познатото от години "АТАКА" и "Волен". Най-емоционален в изказването си беше младият евродепутат на националистите Димитър Стоянов. "Знамената, които държите, са като на войската на цар Иван Шишман, който се е борил срещу османските завоеватели", заяви на изпълнилите площада хора Стоянов, а множеството загърмя "Митко!". (пълният текст на изказванията от трибуната - на стр. 4). След него да благодари на АТАКА за човечността и моралната подкрепа на сцената се появи и Спаска Митрова, която е репресирана в Македония заради българското си самосъзнание. Само преди дни съдът й върна правата над детето благодарение на намесата на националистите. "Първо искам да благодаря на партия АТАКА, че ми помогнаха за връщането на детето Днес съм тук, защото съм българка и подкрепям хората от партия АТАКА, защото те са единствените, които се борят и защитават интереси на нашия български народ! Благодаря!", заяви емоционално Спаска Митрова. От хилядите на площада най-шумна беше агитката на младите националисти от Габрово - всички момчета бяха облечени със същите черни фланелки, с които Сидеров и депутатите му преди две седмици влязоха в пленарна зала: "Не на Турция в ЕС", и "Ердоган, дължиш ни 10 млрд. долара". Такива фланелки се продаваха по 5 лв. на няколко места около площада, а събраните средства ще отидат за изграждане на паметник в София на тракийските бежанци. 80-годишният бай Тодор Мушев, който беше дошъл от Градец, си купи с удоволствие фланелка, въпреки че пенсията му е едва 135 лв., и я нахлузи върху вехтото си сако. "Крайно време е да изберем във властта хора, които мислят за България, та да се решават проблеми, които вълнуват българите и парите от Европа да стигат до обикновения човек", редеше бай Тодор. "Ако народът ни е добре, нямаше площадът да е пълен. Повечето са си взели неплатен отпуск, за да дойдат. В Разградско обаче, като разбрали, че хората ще идват на митинг на АТАКА, не им разрешили дори неплатен работен ден", разказваше Борис от Ямбол. Освен фланелки всички присъстващи си взеха по няколко брошури на АТАКА, обясняващи защо националистите са против членството на Турция в ЕС и описващи 5-вековния геноцид. Най-голям интерес имаше към брошурата с диск на речта на Сидеров в Народното събрание, когато разкритикува поведението на премиера Бойко Борисов при посещението на турския министър-председател Реджеп Ердоган. "Виждате ли тези снимки от Сачали - това е родното място на дедите ми, които са били изклани през октомври 1910 г.", посочи на репортера на в. "Атака" Митрьо Борисов от Кърджали. "Дядо ми Митрьо пък е убит в затвора в Едикуле (Гърция) през 1922 г.", и очите на възрастния мъж се изпълниха с влага. "Знаете ли как е в Кърджали сега - строят се масово къщи - празни, празни стоят и купени апартаменти. Говори се, че парите са от Турция и чакат само да влязат в Европа, за да ги ползват", разказа Димитър Стаматов.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД