Отворено писмо: В подобно унизително положение БНТ не е била поставяна никога
Никога до сега БНТ не е била толкова слугинска, така явно подкрепяща ББ и бившето му правителство.А програмата и - само зрелищна и без стойностни предавания.
Никога до сега БНТ не е била толкова недържавна и толкова необществена!Огромна вина за това има СЕМ! СЕМ - институцията ръководена от един сбъркан и залутан човек с папионка!Директорката "анкова" ,цепеница със силно изразена сексуална воля, не трябва повече да я ползва за нуждите на семейството си и бившият вратар "лафчис"!!!!!!!!! Безобразие, на уж държавна ,обществена телевизия,с неизвестен брой служители и мъглява програмна концепция!?
това е ситуацията другари - днес по-зле от вчера, а утре по-зле от днес. да живей, живей далаверата. трикратно ура в чест на всички мошенници.
Трябва някой да разрови бунището БНТ! Знаете ли каква смрад ще изкочи от там? Финансиране на приятелски кръгове и приближени предавания с парите на данъкоплатеца, нарушени обществени поръчки, безразборно пилеене на средства. В пъти по-скъпи сериали, сетете се сами къде отиват останалите пари, политически слугинаж, бягство от обществените функции на медията...БНТ днес прилича на кабеларка. Няма никаква публицистика, няма ярки и запомнящи се предавания. Всичко добро не е от времето на безпомощния упавленец Анкова, а от по-други времена. Останалото е затрито. Анкова работи за един приятелски кръг и той я подкрепя, сведе нивото на БНТ до кабеларка.Трябва одит и съд. И ново ръководство, което да спаси останалото от обществената телевизия!
Наистина е време да са разбие досегашния модел на управление на БНТ и там да дойде нов екип.Досега Анкова обслужваше ГЕРБ, сега като отразява протестите и организира подкрепи в своя полза си мисли да прикрие истините за зловещото си управление. В момента БНТ няма рейтинг, не прави нищо в обществен интерес, а само в интереса на една управляваща клика около Анкова и част от дирекция "Информация" . Всичко останало е аут. С Анкова да си отиват и Шишманова, Генова, Роберт Ковачев, Бойко Василев, Федя Тодорова, Зоя Сталева. Стадо крадци и некадърници, но верни слуги.
This \"free sharing\" of inaiomftron seems too good to be true. Like communism.
Woot, I will bestlifeinsurpolicy.com comparehealthinsur.com free online health insurance quotes to use! heliomeds.com levitra link shipping ups certainly good put this
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД