Крадне ли Цецо?
А областната управителка на кърджали е учителка по история и стана такава, защото беше класна на дъщерята на депутатката от ГЕРБ Караянчева.Тя започна едни проверки за законност на прагове по реките и сигурно като ги обяват за незаконни ще ги съборят и по същата схема ще ги изградят правилните фирми. Мили родни картинки!
Ка`щяло наш`то момче да крадне? Нема такова нещо, вервайте му. Всичко е законо! То и преди няколко месеца служителите от софийското кметство бяха уволнени и след един ден назначени отново. Целта на упражнението се оказа законно плащане на старите отпуски. Отново всичко е точно според закона.
А и какво лошо има човек за е завършил ВИФ? И областен управител може да стане, и министър може да стане, и депутат може да стане... При това не какъв да е депутат, а внасящ закон за реформа на БАН. И юридически консултации може да дава...
в бг никога не е имало разграничител на висок и нисък интлект,на богата и бедна обща култура,на селяндурско и аристократично възпитание:колкото си по-умен,колкото си културно по-извисен,колкото по- се стремиш да постъпваш възпитано,толкоз повече си отстранен от общестовто най-малкото като особняк,да не казвам като педераст или луд(шизофреник)повечето българе нямат представа за правилна мисловност,нито какво представлява една обикновена западна нормалност,да не говорим за някаква минимална познаваемост на човешката психология.българете като тълпа са само гълтачи на боб и производители на говна.за българет църквата е почесване по ташака,добрият жест е извънземна приумица,сметките на българете се свеждат до кръчмарския калем.българете са с варварски естетически вкус:достатъчно е човек да посети едно бг село и да я наясно що за създания сме:някои още постилат работническо дело на масата си, когато сърбат пърдящ боб,обличат се като цигани,а в същото време молците им гризат покривките и скатаните дрехи за черни дни.спирам и няма да продължавам за селските дворове,които са върха на кочината,няма да споменавам за бг плочниците(пардон:тротоарите),които джвакат в синхрон с мозъчната алфа активност:този народ с тази грахова мозъчност е неспасяем:една калина,ако да речем беше възможна на един наномилиона,то след разкритието щеше да бъде натикана моменталически в пандиза,за да знаят другите калинки отвнка,които пърхат като пепрудки,че на този свят всичко е възможно,но не всичко е позволено.излишно е да говорим,че такъв галфон като тоя цеце е фантастично невъзможно изпълнение в германия например.аз не си правя илюзии,че при тия обстоятелства на безпределна бг селяндурщина,бъдещето за бг поданиците е,и ще бъде цецебатебойковщината
Момина сълза е Цвъки-купените в началото на 2008 имоти ги е платил с пари от 2009 и 2010.Но нямя отчетени пари за хляб,вода,праз---за последните 10 години.Семейството е на фогосинтеза---
http://vbox7.com/play:33fe0e9c
някой знае ли колко ресторанта има Храчков? Интересна тема за журналистическо разследване.
А комисия, назначена от Областния на Перник не допусна до участие в конкурс финансист, защото нямал икономическо образование.
Важен при криза въпрос:За последните 10 години министърът не отчита никакви пари за издръжка на 4-членното си семейство-поне 200-250,000 лева.Семейството е от нов вид-фотосинтезира?
Само вратовръзките на Цвъцко ако преброим -доста левчета, пък костюмчета и ризи,обувки за по 1800 лв...Хората не вярват на сълзите му от трибуната на Народното събрание.Толкова смешен позьор!Да го съдят за злоупотреба с власт!Най-корумпираното правителство ще се окаже сегашното!Само за година какво чудо сътвориха тия пуцаджии /СПТУ-Сульо и Пульо Тръгват на Училище/
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД