Костов се подигра с дясната митология
Дачков, докога като госпожица, която не знае какво иска освен "всичко да е идеално"? Да Ви опустее ресторанта, дано...да ви се счупят всичките джаз д(р)искове!
Дачков, голям боклук си.Правиш опити да манипулираш хората а в същност издаваш собственото си безсилие, злоба и незнзние. Отговори на въпроса. Можеше ли сините да гласуват отделно за всеки министър?
Дори 100 десебарчета да се облекчат под статията на Дачков, не ще успеят да оспорят неговите точни констатации.
А бе, костовистка сган, няма ли да млъкнете бе? Какво невярно е написал Дачков? Но е пропуснал да напомни, че Юнал Лютфи беше заместник-председател и на 38-то НС, когато СДС имаше пълно мнозинство! А и колко ченгета имаше в ръководствата на комисиите (напр. Башикаров и Евг. Кирилов)
Всичко е напълно ясно. Синята коалиция е червена и в предсмъртни гърчове!
В държанието и фразеологията на костовисти, комунисти и обикновени имбецили няма разлика. Да се чуди човек защо всяка от тези три групи поотделно има претенции да е нещо повече от останалите... Г-н Дачков, защо не ги оставите в собствения им сос? Живейте си щастливо без да се опитвате да вадите насила свините от кочината, с която са свикнали...
Гаргамел отдавна се е компрометирал като прилежен комуняга.Написаното в тази статия единствено добавя пореден щрих в образа му на радетел за прикриване на творенията на ДС. Затова и се чудя на костовистите /те май са пренебрежително малко на брой/ какво се ядосват на Дачков. За образът на Гаргамел си е виновен единствено той. Да беше отворил досиетата и беше направил нещо съществено срещу ченгетата, нямаше никой да му каже нищо.
Тук става въпрос за нещо друго! Господин Дачков само леко го загатва! Звучи като намек! Но не е намек. Обърнете внимание на този момент : Костов и синята коалиция са се запънали като магаре на мост и отказват да подкрепят министрите на Бойко! Какво се случва в този момент? Бойко плаши с отваряне на досиетата и гледай ЧУДО! Всички магарета на моста забравят моментално какви са ги говорили и ХОП-министрите на Бойко са подкрепени БЕЗУСЛОВНО! А СЕГА ДЕ?
Господин Дачков,не ви ли е направило впечатление едно? А то е че Иван Костов открай време говори едно ,а върши друго? Питам и отговор не искам.
имам един-единствен въпрос към Явор: откъде знае, че Борисов е свил знамената за отваряне на всички досиета, вкл. и на сътрудниците на КГБ, именно заради ДСБ и Костов, а не заради Герджиков и Москва? Откъде знае Явор, че това не е медиен и политически маньовър на Борисов, без Борисов сериозно да е имал намерение да го прави, а само да го каже? Жоржета
освен това Синята коалиция вдигнаха доста шум около назначаването на Божидар Димитров, даже искаха поименно гласуване на членовете на кабинета в Народното събрание, което обаче е в разрез с разпоредбите на Конституцията. Жоржета
Та нека да задам няколко въпроса: Например за наглостта и лицемерието: беше ли на власт 1997-2001? Беше! Отвори ли досиетата? Не! Направи ли лустрационен закон? Не! Имаше ли ченгета в твоите редици последните 20 години? Да! Аре, млъквай тогава! Пак за наглостта: жена ти партиен секретар ли е била? Да! Ти писа ли повече от 1 статия в Работническо дело след 10-ти ноември когато демократите бяха на барикадите и по митинги? Да! Беше ли член на СДС до преди 1995? Не! Аре, млъкваий тогава! Или почвай лустрацията от нежния рекет в къщата си. За фурнадйииската лопата: ти разби ли СДС? Разби! Ама нали то беше умряло и затова го напусна? Сега защо се събрахте? И пак за наглостта (и фурнаджийската лопата също): ти вика ли на Бойко мутра? Вика! Сега искаш ли с мутри коалиция? Искаш! А като не ти дадат, пак по старому плюеш. Ти плаши ли Бойко с гласуване против неговата кандидатура в ЕНП? Плаши! Гласува ли "въздържал се"? Гласува. Е сега късопаметни ли да сме или великодушни? Е не се ли усещаш че плюеш срещу вятъра и си единствения губещ от това? Народа не ти ли го каза с вота? От 1997 насам, губиш месни избори 99, власт 01, президентски (84 годишния Неделчо Беронов), парламентарни, месни -- вече 12 години устойчиво гласуват все по малко и по-малко -- в сравнение с предните избори 2 пъти по-малко: 515,000 на 280,000 сега. Е, аман от гьонсуратлък! Как пък успяхте да минете 4%, че да съботирате партия която свали и е определено враждебна на БСП и ДПС? Или теснопартийния интерес и комплекса за власт е над България. Е по-добре Божидар Димитров вместо 3 години и 2 месеца Данчо Ментата шев на бюджета, Божков 10%, Бисеров, Бакърджиев, Софиянски, Върбанов - него допреди 2 месеца го съдеха ама спяха делото щото ти го взе кандидат депутат от ДСБ. Божидар Димитров да ви е дерта! Той не е правил Трон и Сапио.
Статията припомня доста истини. А къде са костоинженерите Кръстев и Колева да се възмутят от тази статия? И къде е лудият костозомбист ludens? Свършиха изборите, костозомбизмът претърпя катастрофа - дали пък не е това причината да ги няма?
Заемането на принципни позиции, може би е хубаво, но е доста идеалистично. В реалността хората го правят само когато искат да е ориентират из хаоса. Така приемам и позицията на Дачков. За Костов няма да говорим. Той никога не е поакзвал принципни позиции. И няма да го направи. Дачковите коментари относно правителството на ББ, мисля, че са прибързани. Да му оставим 100 дена поне. Иначе при 1М членове на Компартията то всеки 5ти нашенец е бил такъв. Комунистите направиха преврата, те направиха прехода и сега бивши такива ще ни правят европейци. Защо ли е така? За мен това е основния въпрос. А не безпринципността на Костова. Той вече е приключил.
за непоследователното, меко казано, поведение на ДСБ спрямо Борисов, Явор е прав. Сигурно трябваше веднага да го кажа, за да не се пеним излишно. но внушаване на връзка между КГБ-досиетата с ДСБ и Костов, поне засега изглежда като инсинуация. Може и да е вярно - ако се намерят доказателства, но може и не. Да се спекулира с това до изваждането им не е почтено. също не би било почтено да се караш на Костов, че жена му била партиен член, както и да затваряш устата на Дачков, щото баща му бил партиен член или пък Н. Михайлов, негов близък, бил работел в системата на МВР преди 1989 (ако е вярно). Всеи отговаря за себе си и не може да бъде обвинен за друго, освен за собствените си грешки. Целта ми не е да защитавам Костов, просто не искам да ме правят на глупак с елементарни трикове. Жоржета
Смърт на Иван Костов-Свобода на България!
Тук съм Кобалтино, но не смятам, че Продажков, задавен от злоба и простотия заслужава коментар. чета го и само се усмихвам. Той май наистина е бил влюбен в Костов и затова толкова силно го мрази, понеже не е получил взаимност. Костов е мъж, Продажков.......
ДСБ си е партия точно на бившите комунисти, които обаче не са успели по живковото време да докопат високи постове. Симптоматичен е проф. Цочо Бояджиев - член на БКП още на 17-18 години. Преподава за вещиците през Средновековието.Та този е най-яркият костовист сега. Как се съвместява членство в престъпна организация с демократично мислене в удобно време? Както съчетава принципите си господарят му Иван Костов - описано великолепно от журналиста тук!
Всичкото лошо, каквото може да им се случи на Сините и най-вече на Костов, разбира се, се случва точно сега, буквално пред перото на Дачков : "Днес десебарите бяха наказани да вкарат в европейския парламент именно Надежда Михайлова,". "Днешната виза на Михайлова, подпечатана с десебарски вот е интимно унижение за ДСБ. Подигравка с цялата му история, с всичките му принципи, с целия му морален патос. Това е срамота! ". "Сините претърпяха катастрофа". "Костов се подигра с дясната митология". Доблестният Ст.Продев ! Какъв последовател се намери ! В расо и то ! Изобщо - 6 !
От което съвсем резонно следва да се направи изводът,че Ив Кръ е получил нещо... Може би взаимност. А може би е получил заповеди от които няма мърдане. Или изпълнява или сваля пагоните.
Олеле,е,е,е,е, кфн-то е пак в BG-то. Абе нали беше изпратен за награда в Англия след изборите, да си упражняваш английския, бе кфн? Защо им се вързваш на разните дачковисти тук и пишейки си разваляш произношението английско?
Алоооу, долния! Те не разбра ли, че Кабакчиев не си упражнява английския! Щото той обяснява на англичаните разни работи за английския - и самите англичани се упражняват в английския под неговото вещо ръководство! Абе, я дигай двата пръста и викай колко е велик драгалевският соцполитасистент! Като костоинженер Кръстев!
Лъжа е, че Костов не е отворил досиетата. През 2000-та година беше гласуван закон и беше създадена комисия. Наистина, Костов беше предпазлив в това отношение, вслуша се в мнението на наши и чужди съветници (в това число и немски дипломати)да бъде предпазлив в това отношение, защото се готвеше за втори мандат и не беше целесъобразно да настройва срещу себе си много хора.Да, Синята коалиция спечели само 15 места, но почти всички седесари предпочетоха да гласуват за ГЕРБ. Тези 300 000 гласа са на практика гласове за ДСБ. Ако не беше тази партия (ДСБ), всички ние, които гласувахме за Синята коалиция, просто нямаше да имаме никакво представителство. Впрочем, откога в този форум се изтриват неудобни постинги?
Какви ги говориш, бе, алоооу? Батман ви отсвири като железница магаре! От 60% за СДС през 1997 г. днес зомбокостоседесарлъкът има 6.7%! Поради некадърност и тарикатлъци! Смотани лузъри!
сичкият народ пише по сайтовете, че новият земеделски миинстър е открил "страшни неща" в наследеното от доганците земеделско министерство, само дачков го раздавd "оптимист": как цели 15 фирми били били "отпаднали" от връщането на европските пари при поредната проверка на ОЛАФ и молбите и кандърмите на новата власт към европейците. И ква е целта на "занятието" - ми да не се шуми много-много каква бандитска шайка се е разпореждала цели осем години в земеделието. Обръчи от фирми ли? Цели сатурнови пръстени си е имал Доган тука за крадене и май заради това му се е щяла "летяща чинийка" - да ги навестява отвреме-навреме и да прибира парсата. Иначе Костов требе да се плюе не ежедневно и ежеминутно, а ежесекундно и перекендето Дачков си заработва "наративната" последните "неусвоени" мангизи.Тва е положението - човека излезе не само злобен и тъп, но и бая лаком за пари, за мноого пари. Да, ама падна от крушата, дето продължава да я клати, белким бутне и Костов от нея. Да, ама не, драгалевския се кефи на дървото и им гледа сеира на гнилочите като Дачков , които изпокапаха и няма вече връщане...
Брей, новия земеделски министър да не е открил топлата вода, а покрай него и "сичкият народ по сайтовете".. Друго питам аз - кога ще се намери журналиста, който в интервю с Костов директно да го попита: -Вие, г-н Костов, работил ли сте за КГБ, сега още работите ли и не мислите ли, че на Вас е възложена най-зловещата роля в българската нова история. Добре е това да е в телевизионно интервю и е добре да го има за историята. Искам да видя как ще реагира на един такъв ясно поставен въпрос и точно по какъв начин ще отрече.
На срещите с граждани още преди официалното създаване на партията често се случваше хората напълно спонтанно да скандират „Костов, Костов“ или пък да носят плакати с неговото име... Това е рядко явление в българската политика. На какво мислите, че се дължи? - Защото Иван Костов има зад гърба си голямо политическо усилие, битка с понесени рани и историческо дело. Защото откъсна България от руския геополитически комплекс, смени кода на държавата и я заведе пред портите на Европа. Скандиращите помнят тази подробност. Знаят го и тези, които не скандират, а кротко ненавиждат в състояние на унижение и несподелима обида. И те приветстват посвоему. Скандират по особен начин. Според вас щеше ли да съществува ДСБ, ако Иван Костов не беше застанал зад тази идея? - Не, нямаше да съществува. И само с Костов нямаше да съществува. * Комитет за държавна сигурност (бел. ред.)
Яворе, защо тия неща, за иван йорданов костов от мало бучино, не ги каза, написа и съобщи навремето, когато яростно го бранеше. явно е, че не си разбрал преди месец-два, защо чакА момента сега, а не овреме. На това ако ми отговориш, ще се съглася с теб, иначе, твоето писане с нищо няма да е различно от останалите монотонни речитативи на иван костов и сие.
явор му е намерил цаката, изкара некой лев да брани и хвали костов, сега ще изкара още повече да го хули, хич не го е грижа за нищо това момче, принципен по комсомолски до дупка бой по костов, малко е късно и е лoш вкус, ама се харчи още, - дайте братя да изтепаме де що може и да мирясаме
Понеже останаха да висят като употребен син парцал в парламента, с който Бойко Борисов забърсва от време на време позацапания си имидж на дясно-центрист, Костов и Димитров извадиха старата плоча за ченгетата. да само дето взеха Министерство на околната среда и министерство на отбрана данс.
Абе, докога трябва да обяснявам, че драгалевският соцполитикономист е давал съвети на комунистическите убийци в собствения им парцал "Работническо дело"? Броени дни след 10.11.1989 г.! Какво по-съществено от това за моралния облик на един така наречен политик, самопровъзгласил се за една нощ за антикомунист? Цитат, точен, от който се вижда, че Драгалевски говори от името на комунистите: "Ако не се решим сега, след една-две години политическият кредит от народа ще бъде безвъзвратно похарчен. В името на какво? В името на отлагане на решението. Никой няма да ни гласува доверие, когато катаклизмът ни принуди да се съгласим с това решение. А за сегашния труден, съдбоносен с избор се иска доверието на народа. Той го дава днес, но няма да го даде утре." Статията е озаглавена "Никаква отсрочка" и може да се прочете тук: http://gantree.blog.bg/viewpost.php?id=112226
Според дуета Дачков-Кабакчиев(на път са да се срастнат като сиамски близнаци;започвам да си мисля,че зад тях стои един и същ човек,който говори сам със себе си;хубаво е,че и ние от миманса можем да кажем по някоя дума) КОСТОВ ПАК НЯМА НИКАКЪВ ПОЛЕЗЕН ХОД. Дори не му се разрешава да даде някакъв временен кредит на доверие на управляващите или да подкрепя определени разумни начинания. Излиза че трябва да се аташира към Сава Доганов и червената му позитановска добавка. Ама тогава пак ще е крив. Пуста му безизходица ! Започвам да се усъмнявам в дясната загриженост на г-н Дачков.Навремето удари ляв мигач,когато на един кметски балотаж агитираше да се гласува за комунистката Т.Дончева във вреда на Б.Борисов и сега започва ужасно да ме дразни поредният лупинг-НИКАКЪВ ХЪС СРЕЩУ КОМУНИСТИТЕ ЦУЦКА И МУХОБОЙКО,ЧЕКИСТА БОЖИДАР И КРОШЕТО ВЕЖДЮ РАДИШЕВ. Жертвата е отново презреният драгалевец.Той няма право на никакъв избор,камо ли флексибилност в приемливи граници(смайвам се като чета мемоарите на двама от флагманите на европейското дясно;та Желязната Меги и Винстън Българомразеца също са правили политически компромиси; ;какъв ти Славчо,какъв ти РистЕв ;та и те като Костов са управлявали в трудни времена и е трябвало да нещо да лавират ;добре че вече са аут ,иначе биха били яко наръфани по яворкабакчиевски; това е голямата политика,затова в дипломатсването,адвокатстването и депутатстВУването няма място за такива хардЛАЙНери като мене). Та да си дойдем на въпроса. Силово се налага гласуване ам блок(ясно защо). Вариант А : Костов гласува ЗА и дъфънъто веднага напомня за първи път детайли от биографията му (Илядостоидеветнайсет пъти и все за първи път,ДОСАДНО!!!;ами ако сиамската двойка се сдави помежду си и филологическият доктор Земе да напомня какви ги е говорила душата-камертон Дачков до миналата година ;ГЛАСОВЕТЕ ВИ ЧУВАМ) Вариант Б : Костов гласува ПРОТИВ заедно с отломките от тройната коалиция.За реакцията на горепосочените не питам АМА ИЗВИВАЧИТЕ НА РЪЦЕ НИКОЙ НЕ ГИ СЪДИ.
P.S.Хубаво е,че Кабакчиев не знае дето Уинстън Чърчил е започнал политическата си кариера като либерал,т.е. като лЕв бек,а след това си е регулирал резбата в правилната посока(right is right) , та чак е седнал да си пуши Winston'a на консервативния трон най-отгоре.Бас държа,че е списвал нещо за лондонското "Работническо дело".Де да му се беше появило в едно дъфънъ in background'a. Щяха да Фърчат перушини,цигарени кутии и недопити шишета от шотландска шльокшльокшльокавица.
Г-н Дачков, а какво за нас, които Вие сам сте заблуждавали относно Костов, а сега отново искате да ни убедите в нещо си??? Ако наистина бяхте такъв, какъвто се опитвате да ни внушите, че сте, бихте се извинили и бихте замълчали. Но не. Вие нито сте такъв, за какъвто се представяте, нито ще млъкнете. Ясно защо.
Явно другарят водач на мпс е спец по получаването, взаимностите, пагоните и пр. Много е навътре е в материята и е цяло щастие да четеш прозренията му, които не струват и пукнат грош.
Г-н Дачков,реакцията на "сините" по повод скандалното назачение на ДОНОСНИКА от ДС и кариериста Божидар Д.за министър в правителството на Република България,води до съвсем друг генерален извод от този който правите Вие. И той е,че това е сетното доказателство,както за очевидно непреодолимия нагон за подлизурковски слугинаж на т.н.българска журналистика към моментно "силните на деня"(от 5 юли - бат'Бойко и ГЕРБ ),така и изобщо за удивителния дефицит от качества на същата журналистика да прави качествени разследвания на казуси които са № 1 за българското общество. Това стои в основата на снощното(30 юли) трагикомично БЛЕЕНЕ на съименника ми Андреев за БД в предаването на Лили Маринкова,това стои в основата и на днешното потресаващо нахалство с което в момента ,ДОНОСНИКА и кариериста БД се гаври с българския народ по БНТ в предаването на Б.Станкушев. ПРИНОСЪТ ЗА ТОВА Е И ВАШ г-н Дачков ! Давате го с удивителния по своята посредственост материал на колежката Ви "Х" ,която в 2 последователни броя на "Гласове"по такъв начин представя въпроса ДС-арското минало на ДОНОСНИКА и кариериста БД,че човеку му се ще чак да приплаче от умиление- ах милия той (Божидар Димитров),хем даровит студент,хем станал едва ли не по случайност ДС-ар,хем дори бил нещо като нашенски уникум и изобщо прецендент сред социалистическите тайни служби : АГЕНТ-ДИСИДЕНТ !!!! Представете си моля ви се-службите изпратили БД да чопли научни тайни и разгадава гадните ходове на играещите си с древното ни минало капиталисти,ватиканисти и прочая сволоч,а той не само разгадавал и разкривал коварните им помисли ,НО И купувал и разпространявал книгите на.......... Солженицин ! И Вие ( защото не вярвам материалът на колежката Ви да е публикуван без знанието Ви) се хванахте на тази евтина ЧЕНГЕСАРСКА въдица ? Може и да изтриете постинга ми ! Но никога и никъде няма да изтриете истината(особено у Вас самият),че НАЙ-ВАЖНАТА от причините за НЕСЛУЧВАНЕТО на "дясното" у нас НЕ Е кадърноста или некъдърноста на И.Костов ,но дефицита от съответни качества на тези(в т.ч.и "десните" журналисти )които ЗАЕДНО с Костов трябваше да изведат България от блатото на "комунизма" Между другото и чрез разобличаването на подобни одиози като БД ,чийто казус сте поставили като емблематичен фокус за жалката Ви публикация,посветена на поредното плюене връз Костов. А сега, моля -трийте ме ! Но сте ме прочели !емотикон-"смея се"
Г-н Дачков,реакцията на "сините" по повод скандалното назачение на ДОНОСНИКА от ДС и кариериста Божидар Д.за министър в правителството на Република България,води до съвсем друг генерален извод от този който правите Вие. И той е,че това е сетното доказателство,както за очевидно непреодолимия нагон за подлизурковски слугинаж на т.н.българска журналистика към моментно "силните на деня"(от 5 юли - бат'Бойко и ГЕРБ ),така и изобщо за удивителния дефицит от качества на същата журналистика да прави качествени разследвания на казуси които са № 1 за българското общество. Това стои в основата на снощното(30 юли) трагикомично БЛЕЕНЕ на съименника ми Андреев за БД в предаването на Лили Маринкова,това стои в основата и на днешното потресаващо нахалство с което в момента ,ДОНОСНИКА и кариериста БД се гаври с българския народ по БНТ в предаването на Б.Станкушев. ПРИНОСЪТ ЗА ТОВА Е И ВАШ г-н Дачков ! Давате го с удивителния по своята посредственост материал на колежката Ви "Х" ,която в 2 последователни броя на "Гласове"по такъв начин представя въпроса ДС-арското минало на ДОНОСНИКА и кариериста БД,че човеку му се ще чак да приплаче от умиление- ах милия той (Божидар Димитров),хем даровит студент,хем станал едва ли не по случайност ДС-ар,хем дори бил нещо като нашенски уникум и изобщо прецендент сред социалистическите тайни служби : АГЕНТ-ДИСИДЕНТ !!!! Представете си моля ви се-службите изпратили БД да чопли научни тайни и разгадава гадните ходове на играещите си с древното ни минало капиталисти,ватиканисти и прочая сволоч,а той не само разгадавал и разкривал коварните им помисли ,НО И купувал и разпространявал книгите на.......... Солженицин ! И Вие ( защото не вярвам материалът на колежката Ви да е публикуван без знанието Ви) се хванахте на тази евтина ЧЕНГЕСАРСКА въдица ? Може и да изтриете постинга ми ! Но никога и никъде няма да изтриете истината(особено у Вас самият),че НАЙ-ВАЖНАТА от причините за НЕСЛУЧВАНЕТО на "дясното" у нас НЕ Е кадърноста или некъдърноста на И.Костов ,но дефицита от съответни качества на тези(в т.ч.и "десните" журналисти )които ЗАЕДНО с Костов трябваше да изведат България от блатото на "комунизма" Между другото и чрез разобличаването на подобни одиози като БД ,чийто казус сте поставили като емблематичен фокус за жалката Ви публикация,посветена на поредното плюене връз Костов.
Г-н Андреев, нещо не сте схванали, май... :) Ние не трием смислени постинги, в които някой наш читател иска да каже нещо смислено, пък дори и то да не се съчетава с нашите виждания. Трием злобните и ненужно лични обиди било към автори или пък хора, които сме интервюилаби. Съгласете се, че едно е спорът по същество - със съответните аргументи, доказателства и т.н. ш съвсем друго са личните обиди, които нямат нищо общо с предмета на спора.
Г-н Андреев, Мария Дерменджиева не може да бъде упрекната в симпатии към ДС. Напротив -благодарение на нейните усилия много неща излизат чрез вестника ни за публиката. Мария е описала онова, което е прочела и което и е било дадено от комисията. Съгласете се, че дори и да не ви харесва някой - не можете да си измислите досието му и да го представите така както ви е удобно. В случая не е виновен вестник Гласове - виновни са от Синята коалиция, които гласуваха за този човек, както винаги са го правили. И по тяхо врее бе пълно с ченгета - в понеделник ще излязат и журналистите....
Кръстев,претеглям ти акъла,да видя колко пари чини! Нищо лично впрочем. Да видя дали отговаря на това ,за което пише из сайтовете по твой адрес или е съчинение без картинка от другарчетата ти по чашка.
нека останат само читателите с вАпросите
кво стана с RETV.BG приятели? защо ви изритаха ? вероятно защото са костозомбисти ли ? а, принципни публицисти ?
не се хабете. накрая излиза,че все ние нещо не сме схванали от дълбоките прозрения на журналистите от "гласове". няма смисъл .вде едно че спорите с комунист. бетон.
Да, трийте ги тия малоумници, трийте ги! Оставам с впечатлението, че нарочно оставяте костоваците да си пишат на воля, защото толкова, колкото те сами се излагат, никой друг не може да им го направи!!!
Абе ти си бил големо шиле бе! Не шило ,а шиле! Визирам този 01.08.2009 г. 15:27 ч. трий дачков,трий нека останат само читателите с вАпросите
любимците на дачков и митев/само каква фамилия/!!! МИТЕВ....ужас!!!
По силата на същата логика,докато можех да шофирам,никога не ползвах клаксона на автомобила по простата причина ,че дори и да го ползвам,този който си е наумил нещо ,ще го извърши ,така че и с клаксон и без клаксон си е все тая...
Олеле,е,е,е,е кфн ама кога те върнаха от Англия. Пак не можа да го научиш тоя английски. Кофти! Нищо! Като слушкаш и като папкаш, може пак ще те пратят. И да искаш фърс клас да пътуваш, няма да им бачкаш без пари я? Само Костов. Ей кфн, нали?
Много ми е интересно какво пише из сайтовете по мой адрес. Би ли ме осветлил? Например с линкове и пр. Също ми е твърде интересно това за другарите ми по чашка. Не че съм пълен трезвеник, но пия само червено вино(по липса на синьо) и то главно през зимата и есента т.е когато му е сезона. Да не ме бъркаш с някой?
Направи си партия наЯве, както Яне. Всичко дето го пишеш е безмислено иначе. Може да вкараш 5-6 общински съветника, луди колкото искаш.
Само да попитам,с твое позволение,ей така между другото,това твое писмо ли е? 30.07.2009 г. 22:33 ч. Иван Кръстев В случай ,че не е твое писмо,ще отправя извинение.
ага ви говорехме, че ще изпадате от дървото, като го клатехте прекалено много, а драгалевския ще си остане на връо и ще ви глеа сеира, вие кво - дачкахте се. И ся мрете от злоба и страх, щото ядете червени и депесарски пари, ама хората също изпопадаха от дървото и не им остава нищо друго, освен да си ближат червено-пембените митологии наративната. Ами, действайте, като глеам интервюто с Божидар Димитров, което сте взели, май не са ви останали зъбки, ама французката любов ви върви...То, както е тръгнало, пак ще вземете да се наредите на опашка за французка любов и пред Драгалевския, понеже сте свикнали на какви ли не врътки, ама човеко май е гнуслив, та не знам. Тва е положението, гадно, ама друго не мойте да правите, та чакам да ви видя акъла и "митологията". И пак съкратете и тоя постинг, ама тва не значи, че ще бъдете оставени на мира, ще ви скъскаме шушоните негодници долни...
Мое е, и какво от това? Обръщам се към Кобалтино. Продължавам да се усмихвам презрително на простотията и злобата на Продажков и ще го правя докато той ги демонстрира, или докато престана да преглеждам парцала "Гласове".
е едно сбъркано човешко творение, няма нищо общо с божествената човешка намеса.
Тук един тъпанар се изходи по неясна за него материя и понеже си знае, че е боклук, не смее да си напише безличното произвище.
"Това е тъжната равносметка. Иван Костов гласува за Божидар Димитров. Няма по-голяма подигравка с дясната митология, създадена през годините на прехода." Абе ти направо го уби този Костов с тази тъжна равносметка, ама за твоето самоубийство по повод този, а и предишни поводи кой да поплаче?
Здарова! бинарными опционами кто реально заработал на бинарных опционах бездепозитные бонусы бинарные опционы видео уроки торговли бинарными опционами http://biz-tuva.ru/pravda-li-mozhno-zarabotat-na-binarnyh-opcionah.php http://voyage39.ru/opcionami.php http://i-03.ru/torgovat-binarnymi-opcionami-otzyvy.php
Здравствуйте! как определить показатели adx в бинарных опционах бинарные опционы с демо счетом без вложений бинарные опционы чайкин http://volokbiz.ru/binarnye-opciony-s-nulya.php http://upayments.ru/binarnye-opciony-razvod-ili-net-video.php платформы для торговли бинарными опционами http://sablinov.ru/wforex-binarnye-opciony.html
Mais rien n est gagne. http://lenitsky.com/pobeda-v-programme-raskrutka-na-telekanale-russian-music-box/ Les jus de fruits ne sont pas en reste.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД