Какво Му каза Камерън, как го съобщи МС
"Едно нещо със сигурност няма да откриете: пожелание за успех на предстоящите избори..." ... нито пък дума да "приятелството", което наглеците от екипа на Тиквата са добавили към съчинения от тях разговор. Много се надявам британският посланик в София да не е проспал тоя пореден скандал.
Срещнали се Бойко Борисов и Дейвид Камерън, за да споделят опита си като премиери. Камерън се похвалил: - При нас е добре, социалният минимум за един човек е 600 лири, хората вземат средно по 800 и ние гарантираме че всеки британски гражданин получава толкова, работи или не. Ако работят и на черно и печелят повече - затваряме си очите! - И ние сме добре, размърдал се Борисов: социалният минимум при нас е 800 лева, хората вземат средно по 600. - Е ... ама как така? - попитал от куртоазия Камерън понеже веднага сметнал че в този случай нещата не се връзват. - Ами така както и при вас: за разликата работят на черно а ние си затваряме очите!
Насмяхте ли се? А какво каза британският посланик ще допълните ли?
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД