





Ужасно е когато си в беда, животът ти да зависи от неграмотен простак.
Изпуснали сте конспираторите и тестовете - ше тестваме, няма да тестваме, тестовете не работят ама ше ги правим...
Браво на автора ! И няма да се стърпя пак да цитирам Кърт Вонегът. Цитат : "Големият проблем с тъпите копелета е в това, че са твърде тъпи за да могат да повярват, че съществува възможност да си умен". Втори цитат от б. борисов : "Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме".
И все пак "адът настъпва" и нищо не може да го спре, освен езикът му.
Много глупаво. Включително и опитът за асоциация с романа на Оруел.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД