Езикът на Covid-19(84)

Езикът на Covid-19(84)
Спасителите от коронавирус казват, че животът е най-важното. Тези, които не искат да бъдат спасявани казват, че най-важното е човекът. Едните са много, другите малко. Вече говорим на различни езици.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментари

  • ужасно е

    22 Апр 2020 10:49ч.

    Ужасно е когато си в беда, животът ти да зависи от неграмотен простак.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • J J

    22 Апр 2020 13:19ч.

    Изпуснали сте конспираторите и тестовете - ше тестваме, няма да тестваме, тестовете не работят ама ше ги правим...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • На кой от двата езика е?

    22 Апр 2020 15:39ч.

    Управлява ни диктаторът.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Васил Здравков

    22 Апр 2020 15:51ч.

    Браво на автора ! И няма да се стърпя пак да цитирам Кърт Вонегът. Цитат : "Големият проблем с тъпите копелета е в това, че са твърде тъпи за да могат да повярват, че съществува възможност да си умен". Втори цитат от б. борисов : "Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме".

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • кактус

    23 Апр 2020 19:53ч.

    И все пак "адът настъпва" и нищо не може да го спре, освен езикът му.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • observer

    26 Апр 2020 20:58ч.

    Много глупаво. Включително и опитът за асоциация с романа на Оруел.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи