Евтин компромат срещу "Галерия"
Палачи дете, баща ти е невинен, а Храчков и другарката Кобзон са целите в бяло и чисти като момини сълзи.
Дачков - моралното страшилище за съда ! Беззаветен радетел на морала и законността ! Обаче, на заплата при един от най-големите мафиоти в България Ал. Петров. Мафиотът за мръсни поръчки на Гоце и камарила. На такива "джурналисти" като Дачков и Ваксберг се плаща с пари от проституция, изнудване, рекет, ограбване на държавата. И те прекрасно го знаят. Както и знаят, че съд ги не лови, като протежета на голямото Капо. Ерго, на умрял нож да се вади, изобщо не е оригинално. Не поставям Тиквата по-високо от Трошача на кости на име Трактор. Нито по-малките тикви от отбора на "десните" комуноидни мутрафони. Те са обслужващия персонал на по-големите, от т.нар. отбор на Московските ибрикчии - Гоце, Овчаров, Трактора, Станишев, Доган, Кобургидиотски, М.Велчев и пр. И който си има вече кандидат-президент - Кунева. Познайте дали Кунева е против Белене ! А Дачков ? А ББ Тиквата ? Какво ли ги обединява ? Не, не са парите. Нито е властта. Най ще да е моралът на Дачков - чиста база за нови "проекти". Асото пика на "гражданската кандидатура" Кунева, обединител на отборите на мутрафоните, съответно на цялото чалгарско войнство ! ПС: Той всъщност си е само един отбор и всички си го знаем.
Трудно! Но истината бавно излиза на бял свят!!! Ало, хора!!! Царят е гоооооооооооооол!!!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД