Бедни, бедни Трайков, що не умря при "ЛУКойл"
как ще си бетне отставката бе хора? нали от утре в б-я няма да има ни бизнес , ни живот. ще му разкатаят мамата рубладжийските господари на "държавата"
Много добър тескт - браво Цеков. Как ще си даде оставката, като е пратен да изпълнява определени лобистки задачи.
Впрочем, къде е стратегът от Драгалевци, къде е да каже нещо за "формата ЕНП"? Мълчи както след 2001, гнусникът му с гнусник!
И на кьоравия е ясно, че Боко Тиквето е разпоредило на Първанката (от НЕК) да се подпише приложението щото Путин заплашил да му уморят от глад кутрето (сигурно вече башка куче), което му дари. И, както си му е редът, не е уведомил низшестоящия Мунчо (Трайков) щото му е обиден заради Вальо Лукойла, че му мъти водата, нефта, де и му бройка печалбата. То е ясно, че са се разбрали да си делкат акциза и Трайчо се чуди ква е таз цена, кво е това чуду... Я марш да рита топка с Тиквето, та да му светне под капацуната ....
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД