А до петък Борисов да върне парите, които взе от Мишо Бирата
Господин Дачков ,В България има твърде много хора с пенсии под 200 лева,така че коригирайте си представите.Естествено тези хора са на доиздръжката на своите близки.
Само не разбрах кой петък визира премиера... Дали не е петъка на месец Май 2097, дето е след петъка на месец Септември същата година? И този нагъл малоумник е премиер! Но не! Малоумниците сме ние, дето го търпим...
Дачков, много си зле момче.Чета ти тука глупостите от време на време, и си викам дано се операвиш, ама ти все по-зле ставаш .Колегааааа ...
Колега, обзалагам се, че ти не си взел "бонусче"! Нито орденче... На такива като теб Боко-Пържолата дава пържолки...
Господин Дачков, статията и послеслова са превъзходни! Моля, продължавайте да пишете все така умно, защото вие сте един от малкото не само от журналистите, но и от обикновевените граждани, които гледат и виждат, слушат и чуват, а даже и разбират за какво става дума. Ако не сте вие и вашият сайт, няма как да се разбере в какво място живее днес българският гражданин - абсурдистан е наистина истинското име на тази "държава", член на ЕС!? За съжаление, по различни причини, вашето слово не достига до много хора.
Г-н Дачков,защо не попитате колко пари е взел Боко Тиквата(по израз на Цветан Василев)от Корпоративна банда и от приближените фирми.Голям майтап ще настане,а тези пари от бонусите ще са като джобни стотинки .
Моля г-н Дачков, не грешете хубавата българска дума "мат'рял",когато пишете за кадровия материал на премиера Б.Б.
Ултиматомът на Борн: "ВЪРНЕТЕ БОНУСИТЕ!" Много си умен, Борисов, не знаеш ли, че тия чиновници са в Герб за да се възползват бе. Уволни ги, тогава оставаш без поддръжка отдолу и падаш.
Яворе, не може заглавието на статията да се отнася само за последните два реда. Иначе всичко е така. Напоследък сме свидетели на масови декларации от министрите, че нищо не са взели ... направи ми впечатление Вежди - той си дарявал заплатата...че от какво живее този човек бе!? Или това от Мултигруп не са бонуси.
Дачко, ако бях Бойко Борисов, бих те осъдил като куче, без това да ми е под достойнството на премиер.
Силвърмен, разбирам те напълно! Естествено, щом за любимеца ти Боко-Пържолата българският народ е глутница кучета, такъв ще е и за теб, но ми се струва, че скоро ще промените мнението си...
Прав сте г-н Дачков безусловно.Само малоумниците не искат или още не усещат все още на задника си докъде сме докарани.Уникален пример за кражби и безхаберна наглост например е Мирослав Наиденов с животинско прозвище което не цитирам от въэпитание.Най големите скандали са при него и какво от това.
Яворе, много си прав за всичко, ти си един достоен преди всичко български гражданин и журналист, но искам да видя твоето обещание, че ще осъдиш Боко-наглеца заради обвиненията, които ти отправи!
Поздравявам Ви за куража да кажете истините г-н Дачков!Знаят се от всички в тази държава,но малцина са като Вас ги казват открито.А народа ни има нужда от честна и актуална информация.За да си прави изводите как да гласува че да живее по-добре.Бъдете жив и здрав,успех!
Господин Дачков, учителите НЕ вземат 800-1000 лева. Вземат 400-600 лева.
Великолепен си ЯВОРЕ,ПРОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА ПО ОТНОШЕНИЕ НА Б.Б. И ИЗМИСЛЕНАТА МУ ПАРТИЙКА!
Цитат:---"Щеше да бъде добре вместо дребнавите разправии за това кой колко е взел, този скандал да се използва за по-задълбочен дебат. Дебат за качеството на живота и методите, по които се оценява трудът в България. Смея да кажа, че човешкият ресурс е последна грижа на когото и да било в тази страна, а мотивацията на хората не вълнува особено нито държавния, нито частния сектор."--------------------------------------------------------------Добре, след като е ясно на всеки здравомислещ човек, че тая власт няма капацитет, няма желание, няма никаква възможност да направи нещо смислено, и като в цитата се казва, че никой в България не се интересува от човешкия ресурс, тогава за какъв дебат става дума? Защо изобщо се казва, че сега бил момента за дебат за нещо си... Какъв зебат, какви пет лева... Това е абсурд да се очаква... Хора, в нашия министерски съвет щъкат маймуни. Разберете това! Как може да чакаме от тях някакви човешки мисли, човешки действия?! Трябва да спрем да мислим за тях като за управление. Трябва да спрем да очакваме от тях каквото и да било. Баста! Трябва да се организираме и да изгоним маймуните. Ако трябва и кръв да се лее!
българете са свикнали на простотия, селяндурщина, на смешници (спомняте ли си оня образ с каскета)това бъдеще, за което се изприказваха сумата приказки, швейцарското,е чиста налудност да си го въобразява селяндурщината
Чудя се защо до сега никой официално не попитал за "бонусите" раздадени в Националната агенция по приходите и в Агенция митници
Прав сте, г-н Дачков,но бонусите са най-малкото зло.Те са \"черешката\";страшното е че държавата (финансите)бяха изцяло опоскани от \"световните светила\" (с.дянков)и местните мутроуправленци (ББ,ЦвЦВ) и техните подгласници (Фидосова и &).Резултатът е че Б-ия се превърна в икономическа пустиня-загива всичко до което се докосват.Народ-слуги - това не е от глупост, а съзнателно действие на т.нар.ГЕРБ.
Тая мутра ББ скоро ще види, че корабът е почти потънал. Тогава ще избяга от властта с твърдението, че е спасител, че лошите искат да провалят България, а той ще я спаси, като предизвика нови избори.
Борисов да върне парите, с които се нагуши Цв. Бориславова.
На това в България някои умници му викат "изключителен пиар и "невероятен инстинкт за излизане от трудни ситуации". :)
На това в България някои умници му викат \"изключителен пиар и \"невероятен инстинкт за излизане от трудни ситуации\". :)
това с бонусите аз го виждам така: 1. Никакви бонуси 2. Работиш добре - получаваш си заплатата на 100%. Та нали си се договорил в договора си да свършиш такава работа срещу такава заплата 3. Работиш зле - получаваш част от заплатата 4. Работиш много зле - получаваш минималната /по закон трябва все пак да се плати / и веднага си заминаваш в къщи
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД