Вдовици от Босна: „Младич изтръгна сърцата ни”
Лъжите и клишетата на нашите, правилните източници и медии не са по-ралични от лъжите на останалите.
Г-н ДАЧКОВ, защо не дадете трибуна на всички майки,бащи,братя и сестри на изкланите,избитите и осакатени за цял живот сърби а непрекъснато ни се предлагат страданията на т.н.мюсюлмани от бивща Югославия.Къде са страданияьта и мъките на праводлавните християни на Балканите и не Ви ли се струва г-н-Дачков че Вие а и останалите новинари и политици заприличвате твърде много на еврейската общност която непрекъснато плачи и сочи укоризнено германците по времето на Хитлер?Все те-евреите били нещастни и избивани а никои не споменава че бяха избити 20млн.славяни срещу 5 или 6 млн.евреи!Сега се изправяме отново пред подобно отношение към славянството и източноправославните хора на Балканите!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД