Тошо Тошев, член на УС на новия медиен съюз: Ние жълти издания, засега поне, няма да приемаме
В етичния кодекс на Тошев ще залегне ли условието агенти на ДС като него, като Батков, като Валери Запрянов, като Митьо Гестапото и Огнян Стефанов да не членуват? Ще има ли регулярни прегледи за нормалност при психиатри?
Има ли някой да си е купил \"Труд\" последните години?!Т.Тошев може да е бил интересен за плеймейтките някога,но като журналист е най-добре да спре да ни занимава със себе си,моля!
И с "Преса" си е тъжно...,както и с просташкото набиване в главите на числото 69.
Тошо, Тошо! Ако мислиш, че на бате ти Гошо ще му е през оная работа, много се лъжеш! Измислените ви рейтинги и новини за отрязани лентички едва ли ще заблудят някого...
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД