Теодора Захариева: Профилактика няма, лечението е на една трета, мрем като мухи
У нас нещата не се слечват или ако се слутват те винаги са побългарени. Парите коите вече 29 години плащам като здравни осигуровки да се използват само за здлавеопазване. Каква им е работата в мин. на финансите и с тях да се запушват свякакви дупки? Второ някои знае ли колко от т.н. държавни служители са с нормални здравни права? ДАЛИ ДЪРЖАВАТА ПЛАЩА НА ПОЛИЦАИ, ВОЕННИ СТУДЕНТИ И ДР.здравните осигуровки. Какво е тази солидарна система щото независимо че съм плащал 400 месеца, ако не платя три - оставам здравно неосигурен и обратно, ако платя три вноски, макар и минимални, вече съм здравно осигурен? В тази връзка мога да задам още десетки въпроси към управляващите от всякакви правителства.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД