Реформирането на общество ни трябваше да е завършило, а то не е започнало
Платона попита единъ:"Какво добро да ти стора"; а той отвръща: "Ако познайш некой зло на мене да ми го кажишъ". СУ-то не позна преди 20 години разсипията, което ни споходи, и е срамно днес да ни обвинява, че имаме морален проблем. Морален проблем има този дето не ни каза за злото. Сега ние си го знаем и без него. Гърнето е счупено, ябълката е нахапана, конецът е скъсан и връщане назад няма. Дето казват някои : загубено злато може и да се намери, ама загубено време - никога!
Не е само СУ-то , Бероне . Всичката ни Наука в слугиня стана и в пачавра , че да се чудиш и както как , вина да й вмениш ...
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД