Костов: Т.нар. "инвеститор" за АЕЦ "Белене" е съмнителен, а не стратегически
кой го казва само :) https://bezobraziq.wordpress.com/2012/09/25/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82/
Ами като не им стиска надруги да го кажат,казва го Костов!!!
От цялата тази мъгла,макар и трудно,проблясва един лъч светлинка,подсказващ,че сегашното правителство на П България,не е против бъдеща АЕЦ “Белене“,а против това,тя да бъде строена от Русия!?? Ами сега,от това ,коието чухме от евентуалният бъдещ инвеститор,стана ясно,че в строителството и оборудването ще участва.... Русия!?? А и Костов е много прав!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД