Георги Лозанов: Просто няма разпоредба, по която да санкционираме Бареков
А бе,Георги ти ли не знаеш що е корпоративни интереси?Тогава що си щеф?Купи речник и ако не можеш да четеш обади се?
Ало, папионката, и ти добре се продаваш! Вечният синекурник!
Кажи за Ифандиев и "Диагноза". Защо мълчи и червеното дръвче? Страх ви е, другари. От истината ви е страх.
Тоя не следи ли постингите под съответните \\\\\\\\\\\\\\\"мат\\\\\\\\\\\\\\\'риалчета\\\\\\\\\\\\\\\" дори и във вестниците \\\\\\\\\\\\\\\"Труд\\\\\\\\\\\\\\\" и \\\\\\\\\\\\\\\"24 часа\\\\\\\\\\\\\\\". Там подкрепата ТОЧНО ЗА ТОЗИ ЖЕСТ на Бареков е преобладавща, дори и от хора, които по принцип не го харесват. Сред които съм и аз. Както не харесват пенкилер и безгръбначни \\\\\\\\\\\\\\\"интелектуалци\\\\\\\\\\\\\\\" като Председателя на СЕМ/ки/
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД