Божидар Данев: За три години малкият и среден бизнес бе ликвидиран
се превърна в трибуна на червената номенклатура. Евала!
не само към виденова зима отива България- още по-зле отива.Ако през 1997 г в страната имаше можещи млади и кадърни хора,плюс неразграбени все още държавни активи, то сега нито има активи,нито има млади хора,които да стабилизират държавата.
Казионните лафове на Божибездар Дадев то няма политики - той ги търси като провали - проваля се нещо, което е планирано, но не и онова, за което не си и помислил..............
А бре Дачков да не си продал сайта!Само си виж карето -Райчев ,Василев ,Данев!
Тц,тц,тц ... работническата класа продължава със сляпото си недоволство срещу неравномерното разпределение на ресурсите в обществото. Вместо да слуша какво и се говори и от време на време да си записва.
"Виденова зима" няма как да има, защото Виденов не е на власт. Но "Зимата на Големите Тикви" няма как да ни прескочи.
минаващ, много точно си го казал. Искам само да допълня : Не зима, а епоха.
Пожарникарят може толкова. Който иска да живее в нормална държава трябва да избира нормален водач.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД