*Агентът под прикритие Станислав Георгиев: ДАНС е машина на мафията
защо бе, стефчо, да е съмнително? По скоро е съмнително, че в БОРКОР наредиха само боклуци, че драшковци са живи и здрави и т.н.
схемата в ОМВ работи от поне 7 години. страната е разпределена на зони. тез хванатите момчета са едни от многото всяка бензиностанция работеше с някого на този принцип.сега като всичко е вкарано с директен контрол от нап няма как да го направят
Работих в счетоводната къща на г-жа Тосева и г-н Данаилов няколко месеца.Познавам много добре Станислав и всички останали.Уверявам ви че Станислав казва истината.Най-жалкото знаете ли кое е, че всичко си продължава по старому,фирмите фантоми продължават да съществуват, да се точи ДДС и да се унижават малкото служители, които са останали в офиса. Много е жалко, да ти е.а и държавата.
не само ,че е истена ,но и последиците днес за него не са добри ,препоръчвам ви да гледате по канал 3 и петъчната пресконференция и още много може да ви кажи и ще ви кажи ,но не е вече в БГ ,ЗАЩО ЛИ ,НО НЕ СЕ КРИЕ ,ЩЕ ИМА С НЕГО ВИДИО РАЗГОВОРИ КОЙТО ИСКА И КОГАТО ИСКА ...
Станко, супер си! Разкажи им играта на тия гнусни помияри!
Истина е!Случайно попаднах там!Въпросният Божко се представя за шофьор и странно много се засегна като прочете в личната ми поща,че ги наричам мафия.Явно е имало защо.Заплаши ме и ме предупреди да не се връщам.Благодарение на тази статия разбрах къде съм била попаднала.
sega rumen danailov i horata mu si jiveqt jivota po krachmi i barove, a vie si laite po tqh drugo ne vi ostava
na staislavcho hich ne mu zavijdam sigorno se krie kato mishka nqkade :P
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД