Проф. Чавдар Николов: Сетиха се, че трябва да има оздравяване на КТБ
Въпроса е кое е най-доброто за България - трябва ли Орешарски да подава оставка и да се остави казуса КТБ за след 3-6 месеца защото 80 000 работници може да останат без работа и фирми да фалират тоест да се ощети бюджета с още 1млрд.лв. приходи годишно идващи от тези работници и фирми Лъжат - манипулират гражданите ПО ЗАКОН - на 25.07.14год. БНБ трябва да даде пълен отчет за КТБ каза проф.Вучева в Референдум по БНБ-1 ,а не да ни ЛЪЖАТ ,че на 11.07. нямали данни от одита ,липсвали документи и т.н. сега пък изведнъж не липсват и т.н. на 25 .07 . 2014 год. ПО ЗАКОН трябва БНБ да даде отчет и план какво ще прави - предлага на акционерите да оправят банката и т.н. Тоест трябва на 25.07.2014год. да има Правителство и работещ парламент защото всичко останало прилича на колективна безотговорност меко казано защото според мен става въпрос за косвено участие ,мълчаливо съгласие - съучастие в държавен преврат Въпроса е защо преди 1 месец БНБ не предложи веднага на акционерите да спасят банката тоест КОЙ има полза от фалит на банката - взелите кредити имат полза от фалит защото така кредитите се обезценяват с 30% до 50% и пак се изкупуват с поставени лица каза Татяна Дончева преди време ама няма кой да слуша ,че Булгартабак е замесен и Южен поток Банковата паника 2014“ е част от нов или по-скоро продължаващ сценарий за държавен преврат - 30.06.14г.- Валентин Хаджийски - http://glasove.com/politika/38640-v-bylgariq-ima-opit-za-dyrjaven-prevrat Проф Вучева - \'\'Вече съм убедена, че те целенасочено раздуват история, която не е насочена срещу конкретен банкер или банка, тя е насочена срещу стабилността и състоянието на цялата ни държава. Искам хората да разберат, че българите не трябва да са безучастни и няма да загуби само някой богаташ парите си, а цялата страна ще бъде върната назад, ако позволим това да стане. С години назад.\'\' - http://news.bgnes.com/view/1171548 Омбусмана - \'\'Поредицата от неадекватни действия на държавните институции по този случай дава основания срещу държавата успешно да се водят дела\'\' - http://www.faktor.bg/novini/balgariya/24709-konstantin-penchev-srestu-darzhavata-veche-uspeshno-se-vodyat-dela.html ИГРАТА е голяма - защото акционерите ще осъдят България и KPMG ще съди БНБ и България. Причината е, че известната одиторска фирма бе замесена в твърденията на Искров за \"източване\" на КТБ и внушения за некоректен одит - http://www.frognews.bg/news_73189/Gigantat_KPMG_sadi_BNB_zaradi_iztsepki_na_Iskrov/ Тоест ще ни осъдят ако се мотаме 3-6 месеца С оглед на фактите мисля ,че не трябва да има оставка и Нар.събрание трябва да работи доката се реши казуса КТБ - изборите може да почакат
Здрасте! бинарные опционы frontstocks 24 option бинарные опционы страгедии на 15 минут для бинарных опционов альпари бинарные опционы отзывы трейдеров http://n0vosti.ru/tochnyy-indikator-dlya-binarnyh-opcionov.php http://tvtmz.ru/konkursy-na-binarnyh-opcionah-2015.php http://pokerzvezdy.ru/luchshaya-strategiya-na-binarnyh-opcionah-bez-riska.php
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД