Йотингер: "Южен поток" ще заработи само по европейски правила
Смачкайте главата на отровната руска змия, защото иначе Европа дълго ще лекува раните си ! Путин = Хитлер !
Йотингер - почетен гражданин на България ! Много много здраве му пожелаваме !
Трябва да си пълен глупак или потомък на турските подлоги от преди Освобождението, като хаджииванчопенчовците или оня идиот Киряк Стефчов, за да хвалиш какво казал и направил идиота йотингер - душманинът на едно добро дело за българите - да получават енергия директно от производителя и да ползват доходи от транзитни такси за преминаващият газ за страните от южната и централната част на материка, а не да пълнят гушата на сина на изчадието байдън, който стана тартор на украинските тръби. За такива гниди Пресиян е наредил да се издълбае на камък : \"Господ, види ...!\" и които е \"видял\" ги прибира за вечни времена! Както прибра и сините политически боклуци и ги запокити на политическото бунище да гният заедно с хаджииванчопенчовците и кирякстефчовците и да служат за назидание на поколенията! Амин!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД