БСП ще върне подоходното облагане
Обръщам внимание на автора на статията,че Орешарски не е социалист. Tова че беше министър на финансите в правителствотов на Тройната коалиция, при това наи-добрият финансов министър на прехода и че е депутат от гражданската квота на Коалиция за България, говори добре за умението на социалистите да привличат в отбора си kачествени хора.
Аз не съм комунист и никога няма да бъда,но смятам че Орешарски е най-добрия,и СДС изгуби много с номерата които му правиха и го отблъснаха.
Тези и тримата са качествени. Без значение политически убеждения.Разбират за коя "мара" става дума. Познават механизмите на финансовата игра и имат опит. В сравнение с тях Дянков е слабичък.
Тогава защо сега бързате да вземете заем от ЕДИН МИЛИАРД, комунисти мръсни, начело точно с Орешарски!
Наи -качествен е химика банкер Хампарцунян които се е образовал за банкер от посещение на семинари -смях ама смях
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД