Мадона посрещна Деня на благодарността в Малави

Мадона посрещна Деня на благодарността в Малави
Певицата Мадона прекара Деня на благодарността в Малави и по-точно в сиропиталището "Конданани", от където осинови две момчета, съобщава Контактмюзик. Поп иконата сподели снимки в профила си в Туитър заедно с единия от двамата си осиновени синове - Мърси. Мадона има и две биологични деца - Роко и Лурдес.
<p><span style="font-size:14px"><span style="font-family:arial,helvetica,sans-serif">Мадона публикува още една снимка на Мърси и Дейвид пред сиропиталището, а текстът й гласеше: <em>&quot;Светът е в пълен безпорядък! Пребройте своите благословии! Те са безкрайни. Честит Ден на благодарността от Малави!&quot;.</em></span></span></p> <p><span style="font-size:14px"><span style="font-family:arial,helvetica,sans-serif">При посещението си в африканската страна звездата се срещнала и с хирурзи стажанти в болница &quot;Кралица Елизабет&quot;. Мадона, която създаде фондацията Raising Malawi с Майкъл Бърг, била в страната, за да помогне за представянето на проект за построяването на близо на двуетажна педиатрична хирургия и интензивно отделение с допълнителни 50 легла.</span></span></p> <p><span style="font-size:14px"><span style="font-family:arial,helvetica,sans-serif"><em>&quot;Щастлива съм да бъда свързвана с бъдещето на вашата красива страна. Децата са вашето бъдеще&quot;</em>, заявила Мадона на медицинските служители. Тя дори успяла да поздрави местните на техния език чичева.&nbsp;</span></span></p>

Коментари