Арестуваха лидера на "Мюсюлмански братя"

Арестуваха лидера на "Мюсюлмански братя"
Египетските сили за сигурност са арестували тази нощ върховния лидер на "Мюсюлмански братя", съобщиха държавните медии. Седемдесет годишният Мохамед Бадия бил задържан в апартамент в Кайро, където се укривал, съобщиха от министерството на вътрешните работи. Бадия беше обвинен през юли в подстрекаване към насилие наред с други лидери на "Мюсюлмански братя", припомня Ройтерс. Заедно с двамата си заместници Хайрат ел Шатер и Рашад ал Баюми, които вече са задържани, той ще бъде изправен пред съда на 25 август, предаде Асошиейтед
<p>.</p>

Коментари