Борисов: Благодарение на Пеевски имаме стабилно мнозинство, правителство и държава. Аз подкрепям Сорос
Благодарение на Пеевски имаме стабилно мнозинство, правителство и държава и ще разчитам на него. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред медиите...