Следвайте "Гласове" в Телеграм и Инстаграм
"Докато Тагарев е министър, Чефо получава хиляди левове месечно от бюджета на МО. Явно е дошло времето да си ги заработи. Ще ми е интересно да видя резултата от това платено интервю." Така Христо Гаджев, депутат от ГЕРБ-СДС и председател на комисията по отбрана в парламента, коментира предстоящо интервю на блогъра Стефан Попов - Чефо с бившия министър на отбраната.
От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6 000 лв. като частно лице, а фирмата му СВП 93 е вземала 4000 лв. за изработване на видеа и интервю с посочен от МО гост в подкаста на Чефо.

В отговор на тази публикация Стефан Попов - Чефо публикува следния коментар, в който не отговори по същество на изнесените факти:
Статия за Чефо във в. "Българска армия": Внимание, внимание!… Говори Чефо, килърът на чебурашките

Преди да стане евроатлантик, Чефо беше от "Възраждане".
После американското посолство го взе под крилото си:
А ето и коментара на Димитър Стоянов, секретар по сигурност и отбрана на президента и бивш служебен министър на отбраната:
Част от продукцията на Чефо, с която си заработва хилядите левове на месец за евроатлантическа пропаганда: