Икономиките не могат вечно да растат
на тоя тавариш4,ще му кажа здрасти.капитала на алчните дупета натрапва на хората бясно темпо на живот,с което се губи човешкия смисъл на съществуване.хората в германия например са се превърнали в роботизирани сенки.надпревара да се произвждат повече автомобили,надпревара да се сечат горите,да се изтощава почвата,да се замърсяват водите.бясно неконтролирано размножаване на хорта,бясно изтребване на животните.главоломно увеличаване на депрсиите,на наркоманиите(на алкохолиците),на захарната болест.тъпчене на гъзовете с фалшиви храни.бягство от природата.опасно оглупяване на масите.така не може да продължава много дълго и хи4 не трябва много пипе,за да се усети катастрофата.не се ли появят умни световни политици(всичко друго но не и такива палячовци като саркози и кукли като мама меркел),бъдещето на глобалното село е предизвестено.чоран пише в тетрадките си,че тая земя може и без хората.флобер го е казал,че с развитието на технологиите се доразвива човешката простотия.чехов го казва пък направо:95 % от хората "нет" ума.сега децата се раждат с маратонки и капут на пишките си:човек не знае,да ги съжалява ли
Има нещо любопитно в медийните внушения по всички икономически въпроси. Опитват се негласно да поставят знак за равенство или поне подобие между ЕС и СИВ навремето. Само че членките на СИВ не се конкурираха помежду си поради разпределение на ангажиментите, а в ЕС това е практика.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД