Борисов все още не може да разбере, че държавното управление не е карнавал
Да не говорим че ББ отиде в Бразилия с с крадена покана: Поканата е била за Президента Първанов, но от Външно тайничко решили да я пренасочат към безкрайно самовлюбения Боко, който едва ли би удържал на изкушението да се изтъпанчи ухилен до триумфалната Русеф! Само във България!
Не знам дали е карнавал или не, но аз се забавлявам истински. Тук-таме някой ме ядосва, но "постой миг, ти тъй си хубав", както казва Винету
Това е вярно според Бой.Бор.,Ама не е ли казано от Винетко Магистраликус,а?
А гарант на Винетко Магистраликус е Крал Най-малко уточнение към Умню!
Празни приказки.Б.Б. се бил отнасял към политиката като към карнавал-ами това му е нивото на компетентност, така се отнася.Бил откраднал поканата, предназначена всъщност за Първанов, по думите на Милойкович- ами могъл, откраднал, както би казал бай Ганю.Сякаш Милойкович нямаше да я открадне ако можеше.
a brilliant analyse! the very truth! bravo! more articles like that! thanks!
Добра статия, ама. Като стигнах до " Ще разбере, че нивото на квалификация на работната ръка е ниско, а претенциите за заплащането са високи." - хайде стига де. В Китай (символ на експлоатацията в нашите очи) минималната заплата е по-висока. Омръзна ми да си повтаряме колко сме некадърни и нахални. Малко повече самочувствие, не може ли? Извинете, ама "голямата" заплата от 1000 лева е всъшност заплата 500 евро в Европа. За какви претенции става дума ? Време е да се избяга от това клише- на всяка цена.Защото, ако човек сам не си определи правилно цената на труда, никой няма да дойде да му даде повече ей така ...
Бре г-н Киряков,ама Вие всеки момент ще си сложите примката на шията!По-ведро,недейте така!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД