Димитър Луджев: ГЕРБ е вътрешнопартиен въпрос на БСП
ТОЯ ЛИ ЩЕ МИ ГОВОРИ ЗА МОРАЛ??????????!!!!!!!
Нека летеца-преподавател по полит икономия и джуджето Атанас Атанасов да отговорят защо не дадоха Бойко Борисов на прокурор за нарушение на закона и не го "изхвърлиха" от kметсвото? Нiма тези двама мошеника плюс недораслият умствено недоразвит М. Димитров могат да управляват?
OH..... I TOZI LI OTDAVNA ZABRAVEN ALKOHOLIK SE POJAVI OTNOVO DA DAVA AKYL.... MNOGO SME ZLE, SHTOM SME OPRJALI DO MNENIETO NA LUDJEV.... NJAKOI OSHTE PO-ARHIVEN I POST GEROI, NJAMA LI?
Взе ми думите, Шехеразада, този корумпиран шмекер веднага се настани при ЯД да дава акъл и правосъдие! От къде ги вадиш Яворе, все антикостовисти и продажници. Луджев откри "тайната" че ГЕРБ и ВСП са дупе и гащи, ами онези запасните ченгета дето докараха мъдридске шмекер и разните ДПС-та??? Разбойници проклети...
Както обикновено, костоварите фанатици не коментират КАКВО е казано, а КОЙ го казал. Нещастни заслепени твари...
Този пък сега откъде се домъкна? Май само Стоян Ганев още не е бил тук.
Нагъл пияндурник!То при дачков кой от кой по-морални. Начело със самия него.
В библията е казано:Ако си безгрешен, хвърли камък по грешния. А аз казвам който е с насран задник да не ни раздава акъл и ни учи на морал.А по същество този лумпен нищо не казва, освен дочути на софрата на Доган приказки в миг на пиянско просветление.
АЛТЕРНАТИВАТА Мафията БСП-ДПС тръби че няма алтернатива. Всяко правителство, щяло да има същата икономическа програма. Така се опитва да подмени основния дебат на българското общество с второстепенни –за данъци, за антикризисни мерки и пр. Основният дебат не е този. Основният проблем на България е самата Мафия. Този факт не омаловажава необходимостта от програма. Напротив. Но Мафията, чрез фалшиви дебати се опитва да изтръгне най-съществената част от нея: Как да отвоюваме родината си обратно от Мафията БСП-ДПС? Защото запазването на статуквото обезсмисля всичко останало. Не защото е маловажно, а защото без тази точка, изчезват ресурсите за реализация на всички останали. Ако ЕС продължи да стопира еврофондовете, ако инвеститорите бягат, ако не работят институции и органи, ако честният човек е незащитен, а престъпника безнаказан, никоя програма няма да ни помогне. Затова академичен дебат с Мафията е безсмислен. Състезания между програми може да има само между честни политически субекти. Мафията БСП-ДПС, не е такъв.Тя е просто Мафия - в нея никога не е имало нищо социално, тя няма политика, няма идеология. (Който не вярва да прочете “Защото сме социалисти” на Станишев, и я съпостави с публикуваното в сайта на депутата на БСП Таско Ерменков, и ще се убеди сам.) Мафията има само престъпни интереси и пропаганда с която ги прикрива. Впила се е в България като кърлеж и се стреми да се задържи с всички средства, за да продължи да я смуче. Какво по-ясно доказателство от самата й мръсна предизборна кампания, която клакьорите й се надпреварват да представят за нещо нормално. Явор Дачков е само най-жалката част от нея. Симптом за настъпваща паника. Когато в домът ти влезе крадец, какъв дебат можеш да водиш с него? Заставаш на вратата на домът си и или той трябва да мине през тебе, или ти през него! Не се предавайте! Гласувайте за която да е партия извън мафиотската гнусотия БСП-ДПС!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД