Антоний Странджев: Високопоставен политик даваше пари за отстраняването на мен и Танов
"Eдно известно лице дало много пари на друго известно лице за да уволни/отстрани.." Приятели, на това някои му казват "приходи от консултански услуги"
Не вярвам на хора изповядвали комунистическата идеология от тях няма честни и нормали и и истински с достойнство, те просто са далавераджии и интерес-чии! /Както кучетата трябва да са в кучкарника, така и те, трябва да са в зоопарк!/без разплод/.. Митниците Ще се променят ако се смени 90 % от личния състав и се разпуснат партиите които са котилото на смрадливия живот в страната! Забрана на партиите ! Управление е от истински хора не участвали до сега във властта ! Съда да се смени 80% с млади юристи и да се спре назначаването по партийни квоти ! Кредитирането да се поеме от Българска банка с държавен заем и да се стимулира за 2 години селското стопанство и леката промишленост ,така ще излезем бързо от кризата!
Не вярвам на хора изповядвали комунистическата идеология от тях няма честни и нормали и и истински с достойнство, те просто са далавераджии и интерес-чии! /Както кучетата трябва да са в кучкарника, така и те, трябва да са в зоопарк!/без разплод/.. Митниците Ще се променят ако се смени 90 % от личния състав и се разпуснат партиите които са котилото на смрадливия живот в страната! Забрана на партиите ! Управление е от истински хора не участвали до сега във властта ! Съда да се смени 80% с млади юристи и да се спре назначаването по партийни квоти ! Кредитирането на де поеми от Българска банка с държавен заем и да се стимулира за 2 години селското стопанство и леката промишленост така ще излезем бързо от кризата!
doverieto e samo pretekst da skrie6 tvoite zeli otnosno daden 4ovek
Уважаеми г-н Странджев, Бъдете жив и здрав! Ако в Свиленград се бяхте справили с контрабандата, половината град щеше да се е изселил. Щяхте да го обезлюдите просто. В свиленград няма нищо освен граница, там си е граница от време оно! Тези хора бяха крепостни на БКП до 1989г. те бяха затворен град, даваха им да шават само с далавера по границата. Сега я осребряват. Няма как! съжалвам и вие го знаете. в Свиленград има само граница и работещи там и останалите които не могат да са там. Това е! Браво за въжделенията ви и за ентузиазма! Браво. пожарникаря Борисов никога няма да разбере докладната Ви! Той толкова може. Да сте жив и здрав, гледайте си пенсията и ако може се махнете от тази териотирия. Въпреки че за вас най-голямото наказание би било емигрцията
Батка,давали са пари за премахването на теб и Танов,ама теб те разкараха ,пък Танов още е директор ! Така че,дрънкаш глупости !
Dostoen chovek e Strandjev,a ne bokluk i prestapnik
do 4040-naistina triabva da si goliam carvul,shtom ne razbirash,che shestnite i pochteni balgari ne sa nikak ugodni na upravnicite.prosto si si glupav
Лицето "Лукойл" дало на лицето " МВР" пари да отстранят шефа и зама му от митниците. Едното лице консултира "сухо" другото. Да се разсекрети този разговор,но предполагам ,че е унищожен.
Странджев е много интелигентен и почетен човек. Шапка му свалям! Дано някой ден, някое правителство оцени капацитета му на специалист и морално чист човек и да им бъде полезен. България само ще спечели от такива интелигентни и умни мъже, като А.Странджев.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД