Андрей Ковачев: Трябва да осъзнаем стойността на българската съпротива срещу комунизма
" Изстрадалата Европейска мечта..." Ура в Европа сме- замразени доходи, разсипано селско стопанство, икономика, кризи в здравеопазването, образованието, финасиите... и къде ли не. Но г-н Евродепутатът е постигнал мечтата си... кой будала ще му даде толкова пари, без да работи. "Героични мушмороци- борци с/у комунизма, смях в залата. Ако не беше номенклатурата на ЦК на КПСС имаше още да пееете за"Червеното знаме.. победното"
Политически затворник № 1 на комунистическия режим у нас Янко Янков също бе поканен от този болшевишки евродепутат Андрей Ковачев да участва в представлението в Брюксел. Но отказа, защото има достойнство. Николай Галев също отказа. Там закараха все вербувани политзатворници, дребни нарциси. Позор за "Гласове" и авторката Дерменджиева. Милиционерска работа.
много са българските политзатворници по времето на комунизма, които са били принудени да подпишат декларации за сътрудничество, вкл. и Янко Янков, за когото говорите
този синковец не е ритал бос боц парцалената топка,не е обувал шушони, не е играл на чирлик:така наречения комунизъм няма да извитрее от хорските глави(и чърчеля си признава,че са го човъркали ком идеите),докато един боц на бербатов струва колкото 100 живота на един хирург,докато един чиновник в брюксел не си знае парите и си го мести от единия в другя джоб.копелета,отрасли с маратонките,ще глобализирват светлото бъдеще на една шайка бели якички(този извратеняк и шекерен тип ходил ли е до белене и слънчевия бряг в ловеч)революциите тепърва предстоят,бедна му е фантазията на ак какво ще му сервира чалга поколението,че вожда и фюрера ще му изглеждат захарен памук
Туй момче заиграва в твърде погрешно. Не отговаря на Общата ни политическа потребност . Очевидно , Изборната система пропуска негодници ...
защо не му напишете биографията до 1998 г.бе патко такава.Или има нещо твърде смущаващf в нея!
Де що се появи борец срещу кУмаАнизЬМА все малоумен и недомаслен изглежда! Не го ли пребориха вече? Или всичкото Мара втасала, сал ... не си е сресала!
Браво Андро! Комунизма е "осъден",но тайно! А осъдените от комунизма не са реабилитирани!Всички съдебни актове от комунистическо време са валидни,както и съдиите им. За целия период на комунизма трябва да се отменят всички съдебни актове и други,насочени срещу интересите на гражданите и държавата.Всички репресии трябва да бъдат овъзмездени,а парите и богатството на на комунистите върнато в държавната хазна,защото то е наше-на хората,които им сърбаха попарата в най светлата ера на развития социализъм...
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД