Алексей Петров: Познавам Бойко по-добре от сестра му и жена му

Алексей Петров: Познавам Бойко по-добре от сестра му и жена му
Отивам там, където никога не ми се е ходило – в политиката Крадецът вика: „Дръжте крадеца!”. Имам биография и теза. Смятам, че мога да я противопоставя сериозно на основния ми конкурент, това каза арестант №1 Алексей Петров пред Явор Дачков специално за новата книга на Кристина Патрашкова „Домашен арест”. И още: Аз съм авторът на думата "мутра". Тя се роди в разговор с колежката ви Ирен Делчева през 90-те години. Нямах предвид себе си. Казах думата по конкретен повод и не влагах в нея смисъла, който днес е обяснен в речниците.
<br /><br /><img src="../../gallery/gallery/6/big/3d05795b9510.jpg" border="0" width="202" height="313" /><br /><em>Новата книга на Кристина Патрашкова "Домашен арест"</em><br /> <p><strong>Кое беше първото нещо, което си помислихте, когато нахлуха в дома ви да ви арестуват?</strong></p> <p>Сетих се за Жоро Индианеца, с когото през последните 5 години бяхме в една стая в Специализирания отряд за борба с тероризма. Жоро Индианеца беше убит в сагата &bdquo;Белите брези&rdquo;.</p> <p><strong>А защо? </strong></p> <p>Не знам.</p> <p><strong>Очаквахте ли да ви задържат? И точно по този начин ли мислехте, че ще стане?</strong></p> <p>Да.</p> <p><strong>Какво си казахте, когато прекрачихте прага на килията?</strong></p> <p>Че вероятно някой от тези вътре е &bdquo;камерник&rdquo;.</p> <p><strong>Колко време прогнозирахте, че ще останете там?</strong></p> <p>Десетина дни.</p> <p><strong>Известно е, че имате желязна психика. Все пак кой беше най-тежкият момент? Изживяхте ли периоди на отчаяние? </strong></p> <p>Получих възпаление през период, когато бяха почивни дни. Нямаше лекари, никого. Тогава ми беше тежко. <br /><br />Отчаяние не съм изпитвал никога.</p> <p><strong>Казахте, че в ареста сте очертали схемата на октопода. Коя е главата или главите му?</strong></p> <p>Със сигурност тези, които бяха с мен в килията, знаят. Главите са представители на служби, на финансови институции, както и на съдебната система.</p> <p><strong>Правеха ли се опити да се договарят с вас, докато бяхте задържан? </strong></p> <p>По-скоро да.</p> <p><strong>В крайна сметка май е имало някакъв опит за насилие над вас? </strong></p> <p>Опит не, но имаше намерение. По-точно, не се стигна до опит, защото ходовете бяха разгадани на етап намерение.</p> <p><strong>От вас ли?</strong></p> <p>Да.</p> <p><strong>Вярвахте ли, че на 12 октомври ще ви пуснат под домашен арест? </strong></p> <p>Вярвах. Беше крайно време, особено след като чух мотивите на съдията от Софийския градски съд.</p> <p><strong>Как ви се стори светът след 9 месеца, които прекарахте &bdquo;вътре&rdquo;? Променихте ли се?</strong></p> <p>Разбира се. Имах нужда от малка ресоциализация.</p> <p><strong>Вие ли буните държавата от тогава до сега? Защо разкритията за имотите на Цветанов и Андрей Иванов съвпаднаха с излизането ви? Случайно ли пак по това време се активизира Юрген Рот?</strong></p> <p>За първи път за имотите на Цветанов казах на една от мерките ми. Но никой не обърна внимание, независимо че информацията е публична. Сигурно наистина аз поставих този въпрос, защото си позволявам или разполагам с малко кураж. Юрген Рот дойде по поръчка. Казах му неща, които никога не съм казвал. Надявам се някой ден да ги оповести.</p> <p><strong>Защо искате да се кандидатирате за президент? Не смятате ли, че властта и медиите са направили доста, за да ви демонизират?</strong></p> <p>Точно заради това ще го направя, за да стане ясно, че крадецът вика: &bdquo;Дръжте крадеца!&rdquo;. Имам биография и теза. Смятам, че мога да я противопоставя сериозно на основния ми конкурент.</p> <p><strong>Какво бихте искали да промените в държавата? Имате ли кауза? </strong></p> <p>Безверието в бъдещето и вярата в институциите. Каузата ми е вярата в екипа. Крайно време е хората да спрат да се спасяват поединично.</p> <p><strong>Кои са знаковите фигури на прословутия преход според вас? </strong></p> <p>Иван Костов и Илия Павлов.</p> <p><strong>Какво ще отговорите, ако някой ви каже, че 80 на сто от хората смятат, че сте мутра?</strong></p> <p>Аз съм авторът на тази дума. Тя се роди в разговор с колежката ви Ирен Делчева през 90-те години. Нямах предвид себе си. Казах думата по конкретен повод и не влагах в нея смисъла, който днес е обяснен в речниците.</p> <p><strong>Ще проговорите ли някога за всичко, което знаете? Тези ваши откровения се очакват от много хора.</strong></p> <p>Вероятно никога няма да кажа всичко, което знам, защото няма да е полезно.</p> <p><strong>Бойко Борисов ви наричаше &bdquo;лоялен гражданин&rdquo;. Вие как бихте го определили днес?</strong></p> <p>Като човека, когото познавам повече от сестра му и жена му, взети заедно.</p> <p><strong>Днес сещате ли се за детството? То важен период от живота ви ли е?</strong></p> <p>В ареста често се връщах към детството. То е важно за всеки човек.</p> <p><strong>Кой е най-натрапчивият ви детски спомен? </strong></p> <p>Занималнята в училище. Защото бързо си научавах уроците, а не ме пускаха да си тръгна. <br /><br /><strong>Кое беше първото нещо, което казахте на майка си, когато излязохте от ареста?</strong></p> <p>Тя ме изпревари и ми каза първа, че е вярвала, че не съм извършил тези неща, за които ме обвиниха.</p> <p><strong>Чувствате ли вина пред близките си?</strong></p> <p>Не знам.</p> <p><strong>Разделили ли сте се с илюзиите си?</strong></p> <p>В голям процент &ndash; да.</p> <p><strong>Кои са най-големите ви врагове?</strong></p> <p>Двуличниците.</p> <p><strong>Каква е представата ви за щастие?</strong></p> <p>Да има и други щастливи.</p> <p><strong>Вие щастлив човек ли сте?</strong></p> <p>Не.</p> <p><strong>Като теглите чертата на досегашния си живот, какво остава под нея? </strong></p> <p>Иска ми се да е чертата, която съм оставил.</p> <p><strong>Бихте ли изживели живота си досега по друг начин?</strong></p> <p>Ако трябва да започна отначало, с малки изключения бих повторил чертата.</p> <p><strong>Каква е дефиницията ви за свобода?</strong></p> <p>Опитвал съм се много пъти да я дефинирам в ареста, особено когато ми предлагаха да се споразумявам. <br />Смятам, че човек не може да е свободен, ако вътрешно в себе си е затворен. Решетките не са страшни, важна е вътрешната свобода.</p> <p><strong>А сега накъде? </strong></p> <p>Там, където никога не ми се е искало да ходя. В политиката, разбира се.</p> <p><em><strong>Интервюто е публикувано във в. "Галерия".</strong></em></p>

Коментари

  • Sin

    15 Дек 2010 18:56ч.

    &quot;А сега накъде? Там, където никога не ми се е искало да ходя. В политиката, разбира се.&quot;. Няма как, обречен на политиката ! В бандитската страна не всеки политик е бандит, но всеки по-едър бандит е политик !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Dr Stefan Slavchev,Dortmund,BRD

    15 Дек 2010 20:54ч.

    МОМЧЕТО,КОЕТО СЕ ЗАВРЪЩА В ...ПОЛИТИКАТА, пардон, АГЕНТЪТ ,КОЙТО НИ ЗАВРЪЩА В СТУДА Чувствате ли вина пред близките си? Не знам. Интересен отговор. Незнанието в случая трябва да е интересно усещане. В този ред на мисли да предугадим и други отговори. Например : Придружава ли ли сте Гоце-Боце при посещението му в Швеция? Не знам. Изпълнявали ли сте &quot;мокри поръчки&quot; ? Не знам. (&quot;Полумокри&quot; ? По-скоро да.) Бихте ли били добър президент на българите? Не знам. (Бихте ли включили експерта-консултант по въпросите на ядрената енергия Гоцко-Боцко в делегацията при посещението си в Лапландия? По-скоро да,жестовете трябва да се връщат.) Безспорно висок коефициент на интелигентност , едва ли насочен в най-правилната посока. Като &quot;шило,което не е седяло мирно не само в занималнята&quot; , като нетърпящ посредствеността на околните , като креативитет със съмнителна зулумаджийска окраска, на въпроса дали е мутра, не бих отговорил с &quot;не знам&quot;. Волевата мъжкарска четвъртита фасада по ламброзовски насочва мислите в посока &quot;по-скоро да&quot;. Накъде ли би повел нацията евентуално ? (Лубянка ,Магадан,Воркута ? По-скоро да)

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Hoodlum

    15 Дек 2010 21:11ч.

    Не намирам нищо осъдително във факта, че в. &quot;Гласове&quot; е частно издание на Алексей Петров. Всеки трябва да свързва някак двата края, Дачков също.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Изтрито от уплашените опортюнисти от &quot;Гласове&quot;:

    15 Дек 2010 21:26ч.

    Журналистът-конформист Дачков взе интервю от милиционера Алексей с оня прякор. Защо?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • бисер

    15 Дек 2010 23:06ч.

    бандит №1 е цецо. иначе петров поне е по-интелигентен от него.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • БОЖИДАРА ГАНЕВА

    15 Дек 2010 23:07ч.

    АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ МЕ КЕФИ С ТОВА, ЧЕ ВСИЧКИ СИ МИЯТ ГЪЗА С НЕГО. ТОЙ ЛИ Е НАЙ-ВИНОВНИЯТ В ТАЯ ШИБАНА ДЪРЖАВА, БРЕ? НОРМАЛНО Е ДА МУ СЕ ДАВА ДУМАТА ДА ГОВОРИ. ГОЛЕМИТЕ БАНДЮГИ СА ДРУГИ... АМИ АКО СЕ ОКАЖЕ, ЧЕ Е НЕВИНЕН И ОБВИНЕНИЯТА СА СКАЛЪПЕНИ?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ако има да се казва нещо по същество да се каже

    15 Дек 2010 23:38ч.

    Неща от рода кой бил конформист и кой не, са изключително несъстоятелни. Аз мога да кажа, че всеки гласувал през 2001 за Сакса е конформист, както и всеки гласувал за Боко през 2009. Също и за тези гласували за Костов през 1997 година. А тези които са работили и работят във фирмите на Васил Божков или на Емил Кюлев, или на Валентин Златев, или на Денис Ершов, или на Гриша Ганчев? Какви са тези хора ако не конформисти спред определението на един от писалите във форума под тази статия. Престанете да лепите етикети, когато вие самите сте станавали съучастници през годините на безобразията и на мутри и на политици. Да не би Иван Костов да не е конформист, при това от най-противните политичеси конформисти, когато подкрепяше Цецо малоумника или Боко Лентореза, да не говорим за коалицията с Доган през 1997 година. Изключително глупаво е да се обвиняват хора, че били конформисти. Всеки по своему някога е бил, е и ще бъде конформист.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • jazz

    16 Дек 2010 0:10ч.

    Това е най-смисленото нещо, което съм чел от известен човек в България от доста време на сам. Не знам ксакъв е, но определено не говори като мутра.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • томислав

    16 Дек 2010 1:11ч.

    Тъй наречения &quot;Октопод&quot; говори доста смислено и човешки. Очевидно е, че е жертва на пропагандна машинация.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ирина

    16 Дек 2010 2:34ч.

    &quot;Най-често мълниите удрят високите дървета.&quot; Високо дърво е Алексей Петров,а тъпите милиционери (извинявам се на останалите!)ги търсете при Цецко и Бецко.И ...по-скоро ще е успешен във всичко,с което се захване. Но злобата и завистта са водещи чувства при някои неудачници,които плюят по Петров.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • sore

    16 Дек 2010 2:59ч.

    Наистина доста смислено и морално интервю. Не съм сигурен обаче дали ще успее в мръсната ни политиа по този начин. Дано успее да наложи нов морал.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Алексей Петров

    16 Дек 2010 3:13ч.

    Благодаря ви за доверието и подкрепата, момчета.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • georgieff/vienna

    16 Дек 2010 3:21ч.

    bravo Alex! 6 ! ahead! you*ve many friends ! bravo! thanks to Mr.Datchkov!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • АП е

    16 Дек 2010 3:41ч.

    сравнително рядък случай на не чак толкова тъпа мутра. Но успешните престъпници трябва да са хитри, интелигентни и безскрупулни и Трактора е точно такъв.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Саманта

    16 Дек 2010 3:56ч.

    Изключително рядък случай на МЪЖ в тази страна на гейчета и травестити!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • мистър Пънч

    16 Дек 2010 4:11ч.

    В последните години много хора получиха офицерски звания без да знят защо Не ценят званието Български офицер,не познават значението на думите Чест, Достоинство, СЛУЖБА НА ОТЕЧЕСТВОТО За мен това е интервю на Български офицер,на български войник

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ели

    16 Дек 2010 5:00ч.

    Направо не мога да повярвам на коментарите! На кого се възхищавате?! Това, което пишете сериозно ли го мислите?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Watmark

    16 Дек 2010 5:14ч.

    Дачков, и поповете имат място в Ада. Твойето вече го заслужи.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • фф

    16 Дек 2010 5:53ч.

    ...Щом познаваш Бойко толкова добре-и ти не си по- голяма стока:ЧЕНГЕТО СИ Е ЧЕНГЕ!-КРАДЛИВО,КОРУМПИРАНО,КРАДЛИВО И ТЩЕСТЛАВНО,ХИТРО ПО СЕЛСКИ НО ПО ЧОВЕШКИ-ПРОСТО...дА ГО ДУХАТЕ В ЕКИП!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Стойкова

    16 Дек 2010 6:02ч.

    Надявам се, че няма да доживеем и този престъпник да ни управлява! Ако се стигне дотам, значи сме напълно пропаднал народ... Вероятно ще плати много и ще купи много гласове. Дано все пак не всички са продажни.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • бат петьо

    16 Дек 2010 7:02ч.

    Алеко е №1 напук на цецковщината.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Надя

    16 Дек 2010 7:44ч.

    Кой тук говори за подкупност,за престъпници?ГЕРБ са тръгнали на лов за продажници-предлагат работа,пари,постове,започнали са кампанията си от сега и то престъпна кампания.И още нещо-всички истински престъпници ще бъдат пощадени (не от закона)от управляващите,ако се съгласят да станат свидетели срещу неудобни политически опоненти. Дано Алексей успее,защото беззаконието на Бойко придобива застрашителни размери.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • bekud

    16 Дек 2010 7:44ч.

    Поздравления за Явор Дачков, държи се достойно в това мрачно полицейско време. Не бива да обръща внимание на хулите и злобата, времето ще покаже, че позицията му е била правилна.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Наблюдател

    16 Дек 2010 7:51ч.

    Със сигурност Б.Борисов има за какво да се страхува от Ал.Петров.Човек трябва да вникне в думите му ,че го познава по-добре от майка му и сестра му и ще му стане ясно ,че около изборите догодина ще се случат доста интересни неща.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • миташки

    16 Дек 2010 15:56ч.

    А. Петров има качества. Развръзката на процеса ще покаже, че е невинен. Скоро мястото му в килията ще заемат Цв. и Борисов.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • репортери без граници

    16 Дек 2010 15:58ч.

    Дайте и самата книга, де, кога?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Николай

    16 Дек 2010 16:01ч.

    Да,всичко е символика,скрити кодове и обръщения към конкретни хора.Но си мисля,че скоро от вербалната сфера ще се премине към по-сериозни актове,поне ТЕ показват готовност да стигнат докрай.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • помисли

    16 Дек 2010 16:35ч.

    Няма такава държава.....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • читател

    16 Дек 2010 16:48ч.

    на Sin и тези като него бих препоръчал да си пуснат песента на Васко Кръпката &quot;Ден след ден&quot; (храстът казал на дървото...) и да се успокоят малко. После може и да се позамислят.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • МЕТАМОРФОЗА

    16 Дек 2010 16:57ч.

    Готино интервю. Да ви кажа, в началото тоя Петров ми беше гаден, после обаче си промених мнението. В него има някакъв заряд, пък и сто на сто е наклеветен от бойковци. Ще гласувам за него ей така, напук.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Нервен

    16 Дек 2010 17:00ч.

    Брей ква дискусия тука се заформи. Нема спор, Алексейчо не е толкоз тъп, колкот бате ви Бойко. Поне връзва изреченията и е чел оттук-оттам повечко книжки. По-зле от цвъцковци и боковци няма да стане, братлета.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Електорална единица

    16 Дек 2010 17:01ч.

    Имам и лични впечатления от Ал.Петров. Определено:железен мъжага.И МНОГО информиран. Ще гласувам за него за президент.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • тъпи

    16 Дек 2010 17:49ч.

    миризливци селски , ще си останете на тоя хал като само за милиционери гласувате

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Капитан Подолски

    16 Дек 2010 17:53ч.

    А. Петров е достоен бг офицер

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • positive

    16 Дек 2010 17:56ч.

    Г-н Дачков понякога е краен. Тук обаче се изявява в добра форма, интервюто му е със смислени въпроси, не е накякво бля-бля. От Петров пък съм приятно изненадан. Дерзайте.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • цецка

    16 Дек 2010 18:08ч.

    Този човек се държи със спокойствието на хищник, който се готви за скок.Ужасна заплаха и двойнственост-затова и се страхуват от него.Ако продължават да му обръщат внимание- не е изключено да успее пред хора,които казват:&quot;Ще гласувам на пук&quot;-това е българска черта и затова си патим!!!!Но не е изключенода го ликвидират по някякъв начин.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Надя

    16 Дек 2010 23:06ч.

    Хищниците са най-красивите, силни,устойчиви животни,в цивилизованите общества те са защитен ВИД.Но тук е друго.Затова ако срещу него има друг хищник,тогава борбата ще е честна и ще победи по-добрият.Ако излезе някое добродушно,но кастрирано животинче...ясен ще е резултатът.А тези,за които казваш,че &quot;ликвидират&quot; те са най-гнусните добичета-те са увредени,извратени и комплексирани-убиват в гръб. Аз залагам на ХИЩНИЦИТЕ!А вие?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Умню

    17 Дек 2010 0:14ч.

    Не е лесно да се отдели зърното от сламата.Повече валансирано изложение ,много по-малко излагащо!? А за виртуоза, любимец на народа наивен,Бойко Борисов тепърва ядове големи и траини идват.жалко за всинца ни!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • вени

    17 Дек 2010 0:46ч.

    ЧЕТЕТЕ ИСТИНАТА ЗА ФИЛЧЕВ В САЙТА НА ЯНКО ЯНКОВ.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Умню

    17 Дек 2010 1:12ч.

    А къде е истината за Янко?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Хулиган

    17 Дек 2010 6:18ч.

    Дали е крив или прав, не мога да преценя, защото ми липсва достатъчна и убедителна информация.Твърденията на Цецко за него, като всичко, което той говори, са като сапунени мехури, а изявленията на Алексей кръжат, но не навлизат в същността на спора между тях.Ако трябва обаче за направя сравнение между него и бившия му приятел Бойко Бориов, несъмнено той има мъжко поведение, логична мисъл, стил в поведението си, докато другия само мучи, фучи и се върти като палачинка.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Приятел

    17 Дек 2010 7:39ч.

    Алексей,народа умишлено е държан в невежество и информационно затъмнение.Говори,пиши,а дано те пуснат,за да се срещаш с хората.Те имат нужда от разговори,но най-вече от изслушване.А тези,които са най-зли с теб те си знаят защо-крият собствените си престъпления и мръсотии,показват нервност и агресия,заплаха си за тях.Но не са малко читавите хора,които те подкрепят и които разбират същността на явленията.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Мира

    17 Дек 2010 19:28ч.

    На мен ми стига, че ЦВ.ЦВ. е тръгнал на бой дрещу този човек. Точно неговата интелектуална, морална, образователна и речева недостатъчност ще издигне имиджа на А.П. На фона на Цецковщината в управлението последният изглежда титан на мисълта и наистина ти става симпатичен... Между другото има интересно интервю на М. Михнева в Галерия по въпроса с убийството на ямболската адвокатка и бездействието на прокурата по него. Жалко че щато изключим Гласовете, някои истини може да бъдат прочетени само в подобни парцальотки.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • АР

    17 Дек 2010 22:04ч.

    След всичко, с което оливаха този човек, приятна изненада са отговорите му. Не бих казал хищник, а уравновесен и интелект.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • GHOST

    18 Дек 2010 2:22ч.

    Нищо особено не казва А.Петров и съм сигурен че нищо съществено няма да каже когато и да е било. Той е ченге. Останалите също са такива. В момента той парадира че знае повече отколкото знае защото пази кожата си. Всички тези лица от миманса са от едната страна на барикадата. Народа е от другата. Не вярвам на никой който прилича на тях.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • стойчо

    19 Дек 2010 1:42ч.

    Алексей е №1. Дачков също.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • KO4O

    19 Дек 2010 11:04ч.

    Izklju4itelno posredstven tip . Tova moje da stane jasno za vsekimu ot intervjuto s g-n Petrov. U4udvam se kak Da4kov se e zahlasnal po tozi niskointeligenten,sku4en,primitiven drugar? Naskoro Da4kov se vuzmu6tava6e /s pallno pravo/ ot naglostta s kojato govori Ljutfi Mestan-edno drugo 4enge,sa6to tolkova posredstveno i samonadejano.... A vse me hva6ta smjah kato 4eta kakav &#039;korav pi4&quot; bil toja Aleksei,ama ot ni6to njamal strah..ama razbirate li,toi ,takova nikoga ne padfal duhom,ama ot ni6to ne se strjaskal... Bre,breee..bre,maamu daeba..ami toi kato onija be..kak im be6e imeto...ot tainija otdel,ot tija nai -kri6nite,ot 4ekistite,a???..kato tjah.. Da4kov,nolja ti se,ne se vaztorgvai po tazi primitivna mutra,sram e za tsjaloto ob6testvo da slu6a izlijanijata na toja kreten-kandidat preziident....Che i si vjarva,deiba i bokluka.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • иван

    26 Дек 2010 17:38ч.

    не се залъгвайте, копелдаци. има добри и лоши хора. има учени и прости. един човечец като този алекссий не е учен човек. какво искате от него ?! а може ли човек в гнездото на змиите да бъде добър? но все пак едносричните отговори са монопол или на бог, или на простака - преценете кой типаж е алексей -помака

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • genoveva

    05 Яну 2011 4:32ч.

    i toi e ot grupata no ve4e ne e udoben i gledat da go izritat

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • didi

    05 Яну 2011 4:40ч.

    aleksei i toi e v kupa no ve4e pre4i i za tova iskat da go izdadat

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи