Прогнозират намаляване на лихвите
Лакомият химик-банкер Хампарцумян и останалата бандитска банкова шайка не искат това и ЛЪЖАТкато дърти цигани.Есента 2008 год, всички държави- САЩ и тези от ЕС намалиха драстично лихвите на нива 0-2%. Норвегия от 125 години не бе пипвала 5%-та лихва и сега за пръв път я намаля на ниво 1.25%. В същото време БАНКОВИТЕ МОШЕНИЦИ от Хампарцумяновата гилдия вдигнаха ДРАСТИЧНО лихвите включително по СТАРИ ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ на нива 10-17%.Това е УБИЙСТВО на бизнес и граждани -кредитополучатели. Оказа се, че Хампарцумяновци правят това което си пожелаят.За НИКАКВИ ПАЗАРНИ МЕХАНИЗМИ не може да се говори.Те просто работят на база КОРПОРАТИВНО договаряне. Абсолютни мошеници.Това са те. Няма КОЙ да ги АРЕСТУВА и скъса г..а от писане на кофи с червено мастило за тези ИДИОТЩИНИ на гавра с бълг народ. 100%-тови "демократични" бандити. 007!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД