Двойно е нараснал износът на месо

Двойно е нараснал износът на месо
През второто тримесечие на 2009 г. оборотът от продажби на предприятията от месната промишленост в България отчитат ръст от почти 10% спрямо съответния период на предходната година, показва обзорният анализ на СФБ Капиталов пазар АД за развитието на сектора в България, съобщиха от Българската стопанска камара (БСК). Намалението на вноса продължи и през второто тримесечие на 2009 г. Спадът спрямо същия период на 2008 г. е 2.3%. За полугодието понижението е с 2.7%. През изследвания период се наблюдава увеличение на износа на месо и месни продукти. В сравнение с второто тримесечие на 2008 г. той е близо 2 пъти по-голям. През първите шест месеца на годината изнесените количества са с 45.8% по-големи.
<p>На вътрешния пазар производителите отчитат по-високи продажби на колбаси, месо от птици и от едър рогат добитък.</p> <p>&nbsp;</p>

Коментари

  • Star

    04 Ное 2011 5:40ч.

    Yeah, that's the tciket, sir or ma'am

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • fgulzghezy

    04 Ное 2011 16:50ч.

    5iP59O lnxdriyzoexx

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • txqckha

    06 Ное 2011 19:51ч.

    DWoYIZ xoxulruwnjzu

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи