Две френски фирми проявяват интерес към приватизацията на столичната топлофикация

Две френски фирми проявяват интерес към приватизацията на столичната топлофикация
Две френски фирми проявяват интерес към приватизацията на столичната топлофикация, съобщи в Париж министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков, цитиран от БНР.  Той  добави, че френските фирми очакват и началото на процеса на публично-частните партньорства при концесионирането на ВиК-дружествата у нас.
<p><strong>&nbsp;</strong>По време на работното си посещение във Франция, като част от българската правителствена делегация Трайчо Трайков проведе срещи с представители на най- голямата организация на френските индустриалци. <br />&nbsp;</p>

Коментари