Две френски фирми проявяват интерес към приватизацията на столичната топлофикация, съобщи в Париж министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков, цитиран от БНР. Той добави, че френските фирми очакват и началото на процеса на публично-частните партньорства при концесионирането на ВиК-дружествата у нас.
<p><strong> </strong>По време на работното си посещение във Франция, като част от българската правителствена делегация Трайчо Трайков проведе срещи с представители на най- голямата организация на френските индустриалци. <br /> </p>