Бойко Борисов помолил банките да започнат да намаляват лихвите
добре че не съм министър -председател. Тия двамата-химика Хампарцумян и оня мошеник Заимов де лъжат бълг.народ щяха да изпишат КОФИ с червено мастило.Как ще се моли мин.председателят.Това са БАНКОВИ МОШЕНИЦИ. ================================= Бе есента на 2008 година ЕС и САЩ драстично намалиха лихвите до нива 0-1.25%. Една Норвегия от 125 години насам за пръв път бута лихвеният процент и намаля от 5 на 1.25%. ==================================== Тука нашите банкови умници точно обратното.Вдигнаха на хората лихвите включително по СТАРИ ИПОТЕЧНИ ЗАЕМИ на убийствени нива-10-17%. ============================== Чисто и просто такива като Хампарцумян и Заимов са за съд, следствие и ЗАТВОР. Те официално пред очите на държавата рекетират бълг.граждани.Срам и позор за ВЛАСТИТЕ дали на тези чапкъни да си правят каквото искат. 007!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД