Длъжник предложил диамант на НАП

 Длъжник предложил диамант на НАП
Длъжник предложил диамант на НАП–Стара Загора в замяна на неплатени данъци. Ревизорите за пръв път се натъкват на подобно предложение, предаде Дарик радио.
<p><strong>След ревизия на физическо лице, което е извършило множество сделки с недвижими имоти, от приходната агенция са установили, че не са декларирани получените доходи.</strong> Служителите на НАП&ndash;Стара Загора са наложили на длъжника възбрана на недвижимото му имущество.</p> <p><strong>&ldquo;Въпросното лице предложи запорът на апартамента да бъде заменен със запор на диамант&rdquo;,</strong> съобщи ръководителят на пресцентъра на НАП Стара Загора Мариета Добрева. Според нея досега длъжници са предлагали автомобили, бутикови картини, но не и скъпоценни камъни. Длъжникът обаче не е представил сертификат за стойността на скъпоценния камък. Лицето вече е платило дължимата сума, която е преведена в централния бюджет.</p>

Коментари