Борислав Сарафов: "Костинброд-2" е невъзможен

Костинброд 2 мина вече, гус\'ине. Следва Костинброд 3. Как ще го направят, предстои да научим, ако се разкрие аферата. Но факта, че се забравя Костинброд 1, с чувалите правилни бюлетини, изпедепцани по разкрития калъп и огромния брой НЕДЕЙСТВИТЕЛНИ бюлетини, над 2.5 повече от разликата между претендентите за президент, показва, че е напълно възможно истината да не излезе наяве.
Печеливши няма, ако имаме предвид тия, които бяха останали в печатницата и които явно не са достигнали до определените дестинации. Но със сигурност е имало и такива с други отправни точки, които по всяка вероятност са стигнали предназначението си. Интересно е да се проверят как се движи \"спечеленото\" от ГЕРБ в различните случаи.
Остава да се надяваме само, ако помогне с нещо УНИКАЛНИЯТ НОМЕР........ Иначе никаква вяра!!! БНБ щяла да печата този път! Е много ни успокои г-н замът на Цацаров ;))), макар че май никак не е смешно вече. А транспортирането щял да го усигури \"КОЙ\"? - протестърското правителство и протестър-премиерът Близнашки - работното добиче на Борисов от година и половина вече, който в момента душа дава, за да изпълни всичките желания на господаря си, като му осигури за по-късно най-голям комфорт и лукс - за наша сметка, естествено - в случай, че мутрата и мутроолигархията му, отново дойдат на власт. Знам само, че ни се подготвя нещо страшно в което участват всички: служебно п-во, прокуратура, президентство и че за никаква честност не може да става дума
Невъзможен?Защо?Може би, защото списъкът с лицата,които ще седнат в столовете на управляващи вече е дошъл от САЩ?
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД